Zpět na výpis

Schladming: samostatný dům bez povinného pronájmu

4
ID: AT0322

Jedinečná nabídka - prostorný dům s pozemkem v panoramatické poloze ve skvělé lokalitě v oblasti Schladming s možností využití k volnočasovému bydlení...

Čtěte více

62 237 500 Kč

2 500 000 €

2 112 610 £

2 679 879 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prostorný dům bez povinného pronájmu na prodej v oblasti Schladming. Nádherná, klidná a především slunná poloha, krásný výhled, stávající stavební povolení na přestavbu podkroví, sauna, infračervená kabina, vířivka a mnoho dalšího zaručují výjimečnost této nemovitosti. Úchvatná příroda v okolí nabízí širokou škálu volnočasových aktivit pro vás, vaši rodinu i přátele po celý rok. Dům je v klidné boční ulici ve vyvýšené panoramatické poloze, v blízkosti jsou vodopády Riesach.

POLOHA: Lyžařská oblast Schladming nabízí 123 km komfortně propojených a vždy skvěle udržovaných sjezdovek. Navíc je součástí rozsáhlé oblasti Ski Amadé s celkem 760 km sjezdovek, z nichž většina je dostupná autem během několik málo minut. Schladming je vyhlášené a vcelku velké štýrské středisko situované doprostřed horské scenérie pod ledovcem Dachstein s mnoha vodopády a nedotčenými alpskými jezery a s širokou nabídkou letních i zimních aktivit. Mezi oblíbené aktivity patří adrenalinové sporty jako paragliding nebo horolezectví na via ferratách. Tato lokalita slibuje solidní potenciál růstu cen a vysokou obsazenost turistických pronájmů, a je tedy výbornou příležitostí k investici na rostoucím trhu s alpskými nemovitostmi.

NEMOVITOST: Dům o ploše přibližně 385 m² má 2 podlaží a je situován na pozemku o velikosti cca 1 213 m². Je ve velmi dobrém, udržovaném stavu a uchovává si tradiční venkovský styl. K dispozici je stavební povolení na rozšíření podkroví o cca 138 m² obytné plochy. V současnosti jsou v domě 4 ložnice s vlastní koupelnou a WC a vybavená kuchyně včetně elektrospotřebičů s přilehlým skladem. K vybavení také patří: ústřední topení a kachlová kamna, vnitřní sauna, infračervená kabina a vířivka s nádherným výhledem. Je možné dům převzít i s vybavení. K dispozici je přístřešek pro 4 auta a další 2 venkovní parkovací místa.

UŽITÍ: Tato nemovitost je bez povinnosti pronájmu turistům - je tedy možné ji využívat jako volnočasovou nemovitost.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247