Zpět na výpis

Prostorná vila na poloostrově Pelješac

4 ano
ID: CH0079

Dvoupodlažní vila v 2. linii u moře, s terasou a kaskádovými zahradami na poloostrově Pelješac, vilu lze snadno přeměnit na bytový dům o 2 apartmánech...

Čtěte více

10 132 000 Kč

400 000 €

341 709 £

426 036 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná vila se nachází v 2.linii u moře na severní straně poloostrova Pelješac. Schody vedoucí od vily vás přivedou přímo k moři. Centrum města je vzdálené 10 minut chůze od domu.

Vila je dvoupodlažní a celková obytná plocha činí asi 170 m2. V přízemí jsou 3 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj a kuchyně. V patře je ložnice, koupelna, kuchyně a obývací pokoj. Dům dále disponuje velkou terasou s krásným výhledem na moře. Na každé straně domu jsou další pokoje, sklad a prádelna. Dům lze snadno přeměnit na bytový dům s větším bytem v přízemí a menším s terasou nahoře. Vila se prodává zařízená.

Před a za domem jsou kaskádové zahrady. Vedle silnice pod domem se nachází parkoviště pro 2 vozidla.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247