Zpět na výpis

Prostorná vila na poloostrově Pelješac

4 ano
ID: CH0079

Dvoupodlažní vila v 2. linii u moře, s terasou a kaskádovými zahradami na poloostrově Pelješac, vilu lze snadno přeměnit na bytový dům o 2 apartmánech...

Čtěte více

9 864 000 Kč

400 000 €

357 029 £

385 840 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná vila se nachází v 2.linii u moře na severní straně poloostrova Pelješac. Schody vedoucí od vily vás přivedou přímo k moři. Centrum města je vzdálené 10 minut chůze od domu.

Vila je dvoupodlažní a celková obytná plocha činí asi 170 m2. V přízemí jsou 3 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj a kuchyně. V patře je ložnice, koupelna, kuchyně a obývací pokoj. Dům dále disponuje velkou terasou s krásným výhledem na moře. Na každé straně domu jsou další pokoje, sklad a prádelna. Dům lze snadno přeměnit na bytový dům s větším bytem v přízemí a menším s terasou nahoře. Vila se prodává zařízená.

Před a za domem jsou kaskádové zahrady. Vedle silnice pod domem se nachází parkoviště pro 2 vozidla.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247