Zpět na výpis

Nové apartmány jen 100 metrů od jezera Ossiach

1 100m
ID: AT0278

Nové byty na prodej v jedinečné lokalitě ideální jako pro letní, tak pro zimní dovolenou…

Čtěte více

6 657 750 Kč - 9 875 250 Kč

269 000 € - 399 000 €

229 072 £ - 339 776 £

291 304 $ - 432 083 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové apartmány jen 100 metrů od jezera Ossiach a jen 5 minut jízdy autem od lanovky střediska Gerlitzen Alpe v rakouských Korutanech. BEZ POVINNOSTI PRONÁJMU! Dokončení je naplánováno na léto 2024.

LOKALITA:Apartmány se budou nacházet v půvabné a vyhledávané lokalitě městečka Bodensdorf u jezera Ossiach v Korutanech, jen pár km jízdy od města Villach. Jedná se o jednu z nejlepších turistických oblastí v Rakousku s vysokým počtem turistů jak zimě, tak v létě. V jezeře je možné v létě koupání (teplota dosahuje až 27 stupňů a voda je zde velmi čistá; navíc u objektu se nachází jediná bezplatná pláž u jezera), kromě toho jsou zde nedaleko termální lázně, kde je možné celoroční koupání. Letní sezóna dále nabídne cyklistické a turistické stezky, golfová hřiště (12 hřišť do 30 minut autem), tenisové kurty, řadu přírodních a kulturních památek v okolí a další. V okolí jsou i další překrásná jezera jako Wörthersee, Afritzersee, Feldsee nebo Millstättersee. Pokud byste si chtěli zpestřit dovolenou, tak je možné se během 2 hodin dostat do Itálie k moři nebo během cca 1 hodiny do Slovinska do Triglavského národního parku. Nejbližší lyžařská oblast s více než 67 km sjezdovek je vzdálená autem jen 5 minut. Do Gerlitzenu lze dojet také skibusem, který staví jen pár metrů od objektu. Během 30 minut se dostanete do Bad Kleinkirchheimu s dalšími více než 100 km sjezdovek.Oblast je také dobře vybavená službami - jen 70 m od rezidence je obchod s potravinami; lékárna, benzínová pumpa, lékař, restaurace, pizzeria atd. jsou v okruhu do 1 km.

NEMOVITOST:Projekt vznikne přestavbou stávající budovy hotelu, která bude kompletně zrenovována a rozšířena. K dispozici budou apartmány s 1 až 3 ložnicemi s plochami od 31 do 82 m2. Každý apartmán bude mít také terasu. Apartmány v horních patrech budou mít krásný výhled na jezero a okolní krajinu.

UŽITÍ:Apartmány nejsou vázany žádnou povinností povinného pronájmu - je možné je využívat jako hlavní bydliště nebo jako volnočasovou nemovitost. V případě zájmu je možné je však také pronajímat, developer očekává výnos až 8%!

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247