Zpět na výpis

Moderní vila s panoramatickým výhledem, Torviscas Alto

4 1 ano
ID: SP0751

Vila moderním stylu s panoramatickým výhledem v Torviscas Alto na Tenerife, v klidné oblast a zároveň v blízkosti veškeré občanské vybavenosti a pláže...

Čtěte více

53 056 500 Kč

2 100 000 €

1 797 550 £

2 238 010 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato úžasná vila v moderním stylu s panoramatickým výhledem je situována v Torviscas Alto na ostrově Tenerife, v bezpečné, klidné a soukromé oblasti, která se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti a služeb včetně supermarketů, obchodů, restaurací, mezinárodních škol, tenisových kurtů a kurtů na paddle tenis a především pláže.

Vilu, obklopenou krásnou přírodou a podobnými špičkovými nemovitostmi, navrhl Leonardo Omar, mezinárodně známý a velmi progresivní architekt působící na Kanárských ostrovech a ve Španělsku s ohromujícím portfoliem oceňovaných staveb, a to nejen soukromých domů, ale i celých urbanizací nebo veřejných budov.

Nabízená vila o ploše 270 m² na pozemku o rozloze 502 m² se skládá ze 3 podlaží, přístupných výtahem nebo po schodišti, a má krásnou, prostornou vstupní halu s vysokým stropem. Dále je zde otevřený obytný prostor s jídelnou a plně vybavenou kuchyní v minimalistickém stylu s masivním ostrůvkem a vysoce kvalitními domácími spotřebiči. Velká posuvná okna propojují vnitřní a venkovní prostory. Nemovitost má prostorné kryté i nekryté terasy s úchvatným výhledem na oceán, hory a město. Ve vile jsou 4 ložnice a 5 koupelen. K dispozici je soukromá garáž pro 2 auta a bazén na zahradě.

Vila nabídne luxus a klid, zároveň se během 10 minut dostanete do turistické zóny s veškerými službami.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247