Zpět na výpis

Moderní vila s bazénem a výhledem na moře v Omiši

4 1 ano 200m
ID: CH0128

Moderní dvoupatrová vila nabízí nekonečný bazén s úchvatným panoramatickým výhledem na moře a okolí. Na dvou patrech jsou k dispozici čtyři ložnice.

Čtěte více

24 397 100 Kč

980 000 €

828 143 £

1 050 512 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná moderní vila s bazénem leží v blízkosti moře a je ideální pro turistický pronájem i dlouhodobé bydlení.

Vila je vzdálena vzdušnou čarou 200 m od moře a rozkládá se na dvou podlažích. V horní části se nachází 3 ložnice, z nichž jedna má vlastní koupelnu, dále je zde další společná koupelna. V dolní části leží dětský pokoj s palandou, koupelna, kuchyň, jídelna a obývací pokoj, ze kterého se vychází na terasu, která je částečně krytá. Zde je také odpočinkový prostor s venkovním nábytkem a lehátky.

U domu je infinity bazén s panoramatickým výhledem. Cca 20 km od Omiše je známý kaňon řeky Cetiny. Splitské letiště je vzdáleno necelou hodinu jízdy autem. Přímo ve Splitu jsou atraktivní turistické památky a je výchozí stanicí pro trajekty na okolní ostrovy.

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247