Zpět na výpis

Lyžařské apartmány jen 5 minut od lanovky, Niederau

1
ID: AT0324

Nový luxusní apartmánový resort v krásné lyžařské oblasti Wildschönau - jen 5 min od lyžařského vleku. Apartmány se soukromou saunou a dalším vybavením...

Čtěte více

6 288 495 Kč - 22 704 245 Kč

249 000 € - 899 000 €

209 840 £ - 757 616 £

271 114 $ - 978 842 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový resort s 18 elegantními apartmány na prodej v krásném městečku Niederau situovaném v lyžařské oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau. Očekává se, že stavba bude zahájena v 1. čtvrtletí 2025 a její dokončení se předpokládá do konce roku 2026. Resort bude stavět již velmi zkušený developer.

LOKALITA: Rezort se bude nacházet pouhých 5 minut chůze od lanovky. Přímo v Niederau je rodinná lyžařská oblast s 24 km sjezdovek. V pouhých 7 km vzdáleném Hopfgartenu se napojíte na Wilder Kaiser, obrovskou lyžařskou oblast s 288 km sjezdovek a pokud se vydáte druhým směrem v Auffachu začíná lyžařský areál Ski Juwel Alpbach (90 km sjezdovek), vhodný pro lyžaře všech úrovní, od rodin s malými dětmi až po sportovní lyžaře a snowboardisty. Kromě lyžování na těchto skvěle upravených sjezdovkách nabízí oblast v zimě širokou škálu dalších aktivit, jako je na příklad večerní lyžování, sáňkování na upravovaných drahách, klasické lyžování nebo alpinismus. V létě zůstávají v provozu pro pěší turisty některé lanovky, které je vyvezou k vysoko položeným turistickým stezkám. K dispozici je také horská dráha, nespočet dětských hřišť nebo malebné horské chaty, kde se podávají tyrolské speciality.

NEMOVITOST: K dispozici na prodej je 18 stylových, plně vybavených apartmánů, každý se soukromou saunou, 1 nebo 2 parkovacími místy a balkonem nebo terasou. Jednotky jsou rozděleny do 5 kategorií podle rozvržení. Každý z těchto luxusních bytů bude zařízen ve vysokém standardu moderní kuchyňskou linkou se špičkovými spotřebiči, stylovým nábytkem, pračkou a sušičkou. Společné zázemí bude zahrnovat hernu s kulečníkem a občerstvením, lyžárnu s vyhříváním lyžařských bot a výtah.

UŽITÍ: Apartmány představují kombinaci soukromého užívání a turistického pronájmu zajišťovaného místní profesionální agenturou s předpokladem atraktivního výnosu (očekávaný cca 5-7 % ročně).

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247