Zpět na výpis

Luxusní ski-in ski-out byty a chaty, Fieberbrunn SkiCirkus

1-4 1
ID: AT0254

Nové, luxusní ski-in ski-out apartmány a chaty obklopené nejlepšími lyžařskými středisky v Rakousku jsou pravděpodobně nejprestižnějším projektem v rakouských Alpách...

Čtěte více

7 314 140 Kč - 29 496 488 Kč

295 700 € - 1 192 500 €

251 908 £ - 1 015 894 £

320 866 $ - 1 293 989 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento jedinečný projekt 100 luxusních apartmánů a 4 chat přímo u spodní stanice lanovky ve Fieberbrunnu, který je součástí lyžařské oblasti Skicirkus (270 km sjezdovek), se staví hned u sjezdovky a dětské svahu. Apartmány budu součástí luxusního hotelu (4-star superior) s barem, restaurací, kterou povede tým slavného německého televizního kuchaře Marquarda, wellness, fitness, dětskou hernou a vnitřním bazénem. Před objektem vznikne i letní koupací jezírko. Apartmány a chaty s nádhernými výhledy na Kitzbühelské Alpy o ploše 38 - 172 m2 budou plně vybaveny vysokojakostním nábytekm v klasickém rakouském stylu a veškerým dalším vybavením včetně kuchyňských spotřebičů Miele. Ke každému bytu bude patřit tolik parkovacích míst v podzemní garáži, kolik má ložnic. V suterénu budou i soukromé lyžárny a místnost pro horská kola s přímým výstupem na svah. Samozřejmostí jsou nabíjecí stanice pro elektromobily. Celý projekt bude provozovat firma napojená na developera, která se bude podílet nejen na výnosech, ale i na nákladech projektu tak, aby byly zajištěn co nejvyšší zisk pro investory. Prognóza počítá se ziskem okolo 5% v pátém roce po uvedení do provozu (7% při hypotéčním financování). Vlastní užití vlastníků bude v rámci systému Owners Awards, plus mimo sezónu bude možné využít zvýhodněné ceny pro přátele. Přípravné stavební práce už začaly a dokončení celého projektu bude do konce roku 2023. Skicirkus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn je druhou největší propojenou lyžařskou oblastí v Rakousku. Další lyžařské oblasti Ortisei-Buchensteinwand, St. Johann in Tirol, KitzSki Kitzbühel a Steinplatte jsou vzdáleny do 25 km, Zell am See a Maria Alm pouhých 30 minut. To dělá z Fieberunnu jednu z nejlepších lokalit pro lyžaře v Alpách. Snowparky, sáňkařké dráhy a běžkařské stopy jsou také v bezprostředním okolí objektu. V letní sezóně lze využít přes 300 km turistických stezek, cesty pro horská kola, celoroční Alpskou horskou dráhu nebo jedno z 8 golfových hřišt ve vzdálenosti do 31 km od projektu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247