Zpět na výpis

Luxusní nová vila s výhledem na moře v Jávee

6 1 ano
ID: SP0652

Velmi luxusní vila s nádherným výhledem na Středozemní moře ze všech jejích části leží v atraktivní lokalitě Jávea. K vile patří bazén, garáž a tělocvična.

Čtěte více

109 538 000 Kč

4 400 000 €

3 718 194 £

4 716 586 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní vila o rozloze 585 m2 v ibizském stylu s výhledem na Středozemní moře a s bazénem se nachází na jednom z nejkrásnějších míst pobřeží Costa Blanca.

Nová moderní vila s avantgardními prvky oslní zejména výhledem. Každá část domu je koncipována tak, aby si ho majitel mohl vychutnat. Vila má celkem 6 ložnic, každá s vlastní koupelnou a prostorný obývací pokoj s panoramatickým výhledem. Z velkého obývacího pokoje se vchází na terasu, kde je i bazén o rozloze 105 m2. Pokoje mají podlahové vytápění. K dispozici je klimatizace, sauna.

K nemovitosti dále patří garáž, plně vybavená tělocvična a designový vinný sklípek. Oblíbené letovisko Jávea/Xàbia leží cca 1,5 hodiny jízdy autem. Poblíž Jávey najdeme golfová hřiště a zajímavé turistické trasy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247