Zpět na výpis

Luxusní nová vila s výhledem na moře v Jávee

6 1 ano
ID: SP0652

Velmi luxusní vila s nádherným výhledem na Středozemní moře ze všech jejích části leží v atraktivní lokalitě Jávea. K vile patří bazén, garáž a tělocvična.

Čtěte více

108 790 000 Kč

4 400 000 €

3 792 707 £

4 650 735 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní vila o rozloze 585 m2 v ibizském stylu s výhledem na Středozemní moře a s bazénem se nachází na jednom z nejkrásnějších míst pobřeží Costa Blanca.

Nová moderní vila s avantgardními prvky oslní zejména výhledem. Každá část domu je koncipována tak, aby si ho majitel mohl vychutnat. Vila má celkem 6 ložnic, každá s vlastní koupelnou a prostorný obývací pokoj s panoramatickým výhledem. Z velkého obývacího pokoje se vchází na terasu, kde je i bazén o rozloze 105 m2. Pokoje mají podlahové vytápění. K dispozici je klimatizace, sauna.

K nemovitosti dále patří garáž, plně vybavená tělocvična a designový vinný sklípek. Oblíbené letovisko Jávea/Xàbia leží cca 1,5 hodiny jízdy autem. Poblíž Jávey najdeme golfová hřiště a zajímavé turistické trasy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247