Zpět na výpis

Útulné chalety v Solné komoře u hallstattského jezera

1-3 ano
ID: AT0041

Příjemné chalety na prodej s výhledem do okolní přírody u hallstattské jezera v oblasti světového dědictví UNESCO a zároveň v dosahu lyžařských středisek...

Čtěte více

11 849 285 Kč - 13 895 750 Kč

469 000 € - 550 000 €

401 453 £ - 470 787 £

499 822 $ - 586 145 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zavedený resort Obertraun se nachází u nádherného hallstattského jezera, které spadá do seznamu světového dědictví UNESCO a je jen hodinu jízdy autem od letiště v Salzburgu. Oblast Solné komory je klidnou oázou uprostřed nádherné přírody s dechberoucími výhledy, zároveň však nabízí i kulturní a sportovní vyžití – lyžařské, pěší i cyklistické trasy a několik lyžařských středisek v dojezdové vzdálenosti (Dachstein West, Loser/Altaussee, Tauplitz/Bad Mitterndorf). Nyní se přeprodávají chalety, které jsou postaveny v typickém rakouském „Bauernhof“ stylu tak, že přirozeně navazují na stávající vesnici. Chalety doplňuje centrální budova bezprostředně u jezera s potřebným zázemím jako je restaurace s terasou, dětské hřiště, bazén, wellness či malý supermarket. Chalety jsou hezky a útulně zařízeny. K dispozici je prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, plně vybavená kuchyně, dvě až 3 ložnice s vlastní koupelnou a televizí. Nechybí balkón nebo terasa se zahradním nábytkem, sauna či solární sprcha nebo vlastní parkovací místo. Chalety představují skvělou investici. Čisté výnosy byly v minulých letech nadprůměrné. O pronájem se stará profesionální agentura.

Pro aktuální nabídku chaletů a jejich konkrétní specifikaci nás, prosím, kontaktujte.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247