Zpět na výpis

Luxusní chalety v Solné komoře u hallstattského jezera

1-3 ano
ID: AT0041

Luxusní chalety na prodej s nádherným výhledem na hallstattské jezero v klidné oblasti světového dědictví UNESCO a zároveň v dosahu lyžařských středisek...

Čtěte více

6 840 670 Kč - 10 553 450 Kč

269 000 € - 415 000 €

231 362 £ - 356 933 £

328 752 $ - 507 182 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní resort Obertraun se nachází u nádherného hallstattského jezera, které spadá do seznamu světového dědictví UNESCO, a je jen hodinu jízdy autem od letiště v Salzburgu. Oblast Solné komory je klidnou oázou uprostřed nádherné přírody s dechberoucími výhledy, zároveň však nabízí i kulturní a sportovní vyžití – lyžařské, pěší i cyklistické trasy a několik lyžařských středisek v dojezdové vzdálenosti (Dachstein West, Loser/Altaussee, Tauplitz/Bad Mitterndorf). Nyní se přeprodávají celkem 4 chalety, které jsou postaveny v typickém rakouském „Bauernhof“ stylu tak, že přirozeně navazují na stávající vesnici. Chalety doplňuje centrální budova bezprostředně u jezera s potřebným zázemím jako je restaurace s terasou, dětské hřiště, bazén, wellness či malý supermarket. V nabídce je chalet typu Halstattersee (pro 4 osoby) za 269 000 EUR včetně vybavení, chalet typu Grundlsee (pro 6 osob) za 339 000 EUR včetně vybevní, chalet typu Wolfgangsee (pro 5 osob) za 415 000 včetně vybavení a chalet typu Attersee (pro 6 osob) za 369 000 EUR včetně vybavení. Chalety jsou luxusně a útulně zařízeny. K dispozici je prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, plně vybavená luxusní kuchyně, dvě až 3 ložnice s vlastní koupelnou a televizí. Nechybí balkón a terasa se zahradním nábytkem, sauna či solární sprcha nebo vlastní parkovací místo. Chalety představují skvělou investici. Čisté výnosy se v minulých letech pohybovaly okolo 4%. O pronájem se stará profesionální agentura.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247