Zpět na výpis

Luxusní chalety v Solné komoře u hallstattského jezera

1-3 ano
ID: AT0041

Luxusní chalety na prodej s nádherným výhledem na hallstattské jezero v klidné oblasti světového dědictví UNESCO a zároveň v dosahu lyžařských středisek...

Čtěte více

11 054 330 Kč - 12 963 500 Kč

469 000 € - 550 000 €

404 846 £ - 474 767 £

501 353 $ - 587 940 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní resort Obertraun se nachází u nádherného hallstattského jezera, které spadá do seznamu světového dědictví UNESCO, a je jen hodinu jízdy autem od letiště v Salzburgu. Oblast Solné komory je klidnou oázou uprostřed nádherné přírody s dechberoucími výhledy, zároveň však nabízí i kulturní a sportovní vyžití – lyžařské, pěší i cyklistické trasy a několik lyžařských středisek v dojezdové vzdálenosti (Dachstein West, Loser/Altaussee, Tauplitz/Bad Mitterndorf). Nyní se přeprodávají celkem 4 chalety, které jsou postaveny v typickém rakouském „Bauernhof“ stylu tak, že přirozeně navazují na stávající vesnici. Chalety doplňuje centrální budova bezprostředně u jezera s potřebným zázemím jako je restaurace s terasou, dětské hřiště, bazén, wellness či malý supermarket. Chalety jsou luxusně a útulně zařízeny. K dispozici je prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, plně vybavená luxusní kuchyně, dvě až 3 ložnice s vlastní koupelnou a televizí. Nechybí balkón a terasa se zahradním nábytkem, sauna či solární sprcha nebo vlastní parkovací místo. Chalety představují skvělou investici. Čisté výnosy se v minulých letech pohybovaly okolo 4%. O pronájem se stará profesionální agentura.

Pro aktuální nabídku chaletu nás, prosím, kontaktujte.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247