Zpět na výpis

Luxusní chalety v Solné komoře u hallstattského jezera

1-3 ano
ID: AT0041

Luxusní chalety na prodej s nádherným výhledem na hallstattské jezero v klidné oblasti světového dědictví UNESCO a zároveň v dosahu lyžařských středisek...

Čtěte více

11 563 195 Kč - 13 560 250 Kč

469 000 € - 550 000 €

409 259 £ - 479 941 £

463 566 $ - 543 628 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní resort Obertraun se nachází u nádherného hallstattského jezera, které spadá do seznamu světového dědictví UNESCO, a je jen hodinu jízdy autem od letiště v Salzburgu. Oblast Solné komory je klidnou oázou uprostřed nádherné přírody s dechberoucími výhledy, zároveň však nabízí i kulturní a sportovní vyžití – lyžařské, pěší i cyklistické trasy a několik lyžařských středisek v dojezdové vzdálenosti (Dachstein West, Loser/Altaussee, Tauplitz/Bad Mitterndorf). Nyní se přeprodávají celkem 4 chalety, které jsou postaveny v typickém rakouském „Bauernhof“ stylu tak, že přirozeně navazují na stávající vesnici. Chalety doplňuje centrální budova bezprostředně u jezera s potřebným zázemím jako je restaurace s terasou, dětské hřiště, bazén, wellness či malý supermarket. Chalety jsou luxusně a útulně zařízeny. K dispozici je prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, plně vybavená luxusní kuchyně, dvě až 3 ložnice s vlastní koupelnou a televizí. Nechybí balkón a terasa se zahradním nábytkem, sauna či solární sprcha nebo vlastní parkovací místo. Chalety představují skvělou investici. Čisté výnosy se v minulých letech pohybovaly okolo 4%. O pronájem se stará profesionální agentura.

Pro aktuální nabídku chaletu nás, prosím, kontaktujte.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247