Zpět na výpis

Luxusní byt v Brambergu u lanovky

2 1
ID: AT0272

Luxusně vybavený byt přímo u spodní stanice lanovky v Brambergu (Wildkogel) se nachází v exkluzivním aparthotelu s bazénem a wellness...

Čtěte více

15 133 735 Kč

599 000 €

512 730 £

638 366 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento luxusní byt se nachází přímo u spodní stanice lanovky v Brambergu na pomezí Salzburska a Tyrolska. Byt o ploše 78m2 umístěný v 2.patře je prostorný a má přes 20m2 velkou terasu. Skládá se z velkého obývacího pokoje s moderním kuchyňským koutem, dvou ložnic (obě s přístupem na terasu), 2 koupelen a jednoho samostatného WC. K bytu patří lyžárna a sklípek a parkovací místo v garáži. Cena zahrnuje veškerý exkluzivní nábytek i vybavení. V obývacím pokoji ve pohodlné rozkládací sofa, v bytě se tedy vyspí až 6 osob. Celý komplex funguje jako luxusní apartmánový hotel s recepcí, která zajišťuje pronájem v době Vaší nepřítomnosti, několika restauracemi, dětským hřištěm, vnitřním bazénem a spa. Vlastní užití je 6 týdnů za rok. Bramberg je malá vesnička s hezkou typicky rakouskou atmosférou. V místě je přes 80 km sjezdovek, které propojojují Bramberg se sousedním Neukirchenem. Jen 3 km je vzdálená lanovka Panoramabahn, která propojuje oblast s obrovskou lyžařskou oblastí prestižního Kitzbuehelu se 170 km sjezdovek. Do budoucna se uvažuje i o propojení na lyžích, které by výrazně zhodnotilo cenu bytů v komplexu. Zillertal Arena, která nabízí další lyžování je 15 minut autem. V okolí je mnoho km běžkařských tratí, 14 km dlouhý tobogán a možnost bruslení. Jen 8 km je vzdálený Mittersill, kde je golfové hřiště. Další letní aktivity zahrnují výlety na horských kolech a turistiku. Dojezdová vzdálenost z Prahy do Brambergu je 5,5 hodiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247