Zpět na výpis

Krásná vila s bazénem a velkým pozemkem, Santo António, Algarve

3 1 10 000m
ID: PT0219

Tato krásná vila s vlastním bazénem a velkým pozemkem se nachází v oblasti Santo António v portugalském Algarve. Vila je ve vzdálenosti 10 km od pobřeží.

Čtěte více

10 631 750 Kč

430 000 €

370 651 £

454 504 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná jednopodlažní vila se 3 ložnicemi, s bazénem a velkým pozemkem se skládá ze vstupní haly, obývacího pokoje s krbem, prostorné a plně vybavené kuchyně, 3 ložnic se skříněmi (1 s vlastní koupelnou) a 3 koupelen. Venkovní terasa se rozkládá po celém domě. K dispozici je také gril pro skvělé chvíle volna s přáteli a rodinou. Vila disponuje vlastním bazénem a velmi prostornou zahradou. A zároveň se nachází pouhých 10 km od pobřeží. Vila může být jak ideální investice k bydlení nebo k pronájmu na dovolenou. Vila je ve velmi prestižní lokalitě, pouhých 40 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Faro.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247