Zpět na výpis

Nové, již stojící apartmány, Hinterstoder

2-3
ID: AT0256

Nové apartmány v lyžařském středisku Hinterstoder na prodej - některé apartmány se nabízejí i v režimu BEZ POVINNÉHO TURISTICKÉHO PRONÁJMU...

Čtěte více

10 497 884 Kč - 15 660 346 Kč

423 900 € - 632 358 €

358 277 £ - 534 465 £

454 159 $ - 677 497 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové, již stojící plně vybavené apartmány ve středisku Hinterstoder jen 500 metrů od dolní stanice lanovky a pár kroků do centra obce.

POLOHA: Apartmány se nacházejí kousek od lanovky, ke které se dá dostat i skibusem. Navíc přímo okolo hotelu vedou letní turistické stezky, cyklostezky i běžkařská stopa.

Hinterstoder, kde se jezdí i světový pohár, nabízí až 40 km perfektně upravených sjezdovek pro lyžaře všech úrovní, nicméně nejvíce asi potěší rodiny s dětmi. Oblast je skvěle vybavená, co se týká služeb, navíc je výborně dostupná z ČR (z Prahy a z Brna již za 4 hodiny, z Ostravy za 5,5 hodiny). Dovolenou si zde užijete nejen během zimních měsíců, oblast je celoroční prázdninovou destinací.

NEMOVITOST: Projekt apartmánů s krásnými výhledy do okolních hor vznikl těsně před pandemií v roce 2019. Skládá se ze 73 apartmánů. V současné době je na prodej ještě 14 apartmánů, z nichž 9 lze koupit v režimu BEZ povinného turistického pronájmu. To je v dnešní době v lyžařských střediscích v Rakousku naprostá rarita. Všechny apartmány poskytují krásné výhledy do okolních hor z balkónů a teras. Nabízí se plně vybavené včetně kuchyňské linky se spotřebiči, veškerým nábytkem včetně matrací, záclon, ložního prádla, příborů a nádobí. Rezidence je navíc vybavena wellness, moderně vybaveným fitness centrem nebo hernou pro děti.

UŽITÍ: V budově jsou apartmány s možností bez povinného pronájmu a apartmány, které je třeba pronajímat - ty budou pronajímány profesionální agenturou. V tomto režimu se nabízí šest týdnů vlastního užití za rok pro majitele. Tyto apartmány nabídnou 3-4% čistého výnosu za rok.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247