Zpět na výpis

Hotelové pokoje a apartmány v luxusní rezidenci u sjezdovky

1-2
ID: AT0268

Naprostá rarita na trhu - luxusní apartmány a hotelové pokoje na prodej přímo u sjezdovky v Leogangu ve vyhlášené prémiové lyžařské oblasti Ski Circus...

Čtěte více

5 073 750 Kč - 19 552 500 Kč

205 000 € - 790 000 €

174 572 £ - 672 739 £

221 997 $ - 855 502 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní rezidence na jedinečném místě s úchvatným panoramatickým výhledem na sjezdovky a impozantní pohoří Leoganger Steinberge. Naprostá rarita - poloha přímo u sjezdovky v Leogangu!

POLOHA:Leogang je součástí oblasti v centru Salzburgského regionu, která je jednou z největších a zároveň nejmodernější lyžařských oblastí. Pod souhrnným označením Ski Circus se skrývají tyto vzájemně propojené lokality - Saalbach-Hinterglemm a Leogang- Fieberbrunn s dohromady 270km sjezdovek. Oblíbené a velmi tradiční Zell am See je vzdálené jen několik minut jízdy. Obě tradiční alpská letoviska oplývají bohatou nabídkou après-ski aktivit, dokonale udržovaným lyžařským terénem a množstvím přírodních krás.

REZIDENCE:Krásná rezidence spravovaná jako luxusní hotel s wellness, saunou, posilovnou, výběrovou restaurací a recepcí. Hotelové pokoje, apartmány a penthousy mají prostorné terasy nebo balkony. Luxusní interiér je sladěn do nejmenších detailů. Pomyslnou třešničkou na dortu je poloha přímo u sjezdovky.

Momentálně jsou na prodej tyto jednotky:

Momentálně jsou na prodej dvě jednotky vedle sebe, které lze koupit dohromady: Při užití jednotlivě jde o hotelový pokoj a k němu přilehlý apartmán s 1 ložnicí, při užití dohromady jde o apartmán se 2 ložnicemi a 2 koupelnami. DPH lze řešit přepočtem.

UŽITÍ: Apartmány jsou určeny k povinnému turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užitím. O pronájem se stará profesionální a zkušená agentura.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247