Zpět na výpis

Horské chaty v malebné rezidenci u jezera, Afritz am See

3 150m
ID: AT0226

Kombinace skvělé lokality u jezery a zároveň blízko lyžařských středisek? Přesně to je nový projekt chaletů na prodej u jezera Afritzer See v Korutanech!

Čtěte více

7 677 113 Kč - 7 738 925 Kč

310 500 € - 313 000 €

267 644 £ - 269 799 £

328 194 $ - 330 836 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový, exkluzivní projekt horských chat situovaných v malebném prázdninové rezidenci v Korutanech v Afritz am See v nadmořské výšce 750 m nad mořem a jen 150 metrů od jezera Afritzer See.

POLOHA: Tento originální projekt bude situován ve vyhledávané oblasti mezi oblíbenými lyžařskými a prázdninovými středisky Bad Kleinkirchheim a Gerlitzen a také nedaleko jezera Ossiacher See. Městečko Afritz am See s 1500 obyvateli se nachází v srdci spolkové země Korutany, která je známá především pro nádherná jezera a malebná lyžařská střediska s širokými sjezdovkami. Již zmiňovaná lyžařská střediska Bad Kleinkirchheim a Gerlitzen jsou dostupná autem během cca 15 minut.

NEMOVITOST: V projektu bude celkem 35 domů postavených za použití vysokce kvalitních materiálů. Chalety a byty budou moderní a zároveň postaveny z tradičních materiálů – ze dřeva a z kamene. Budou také vybaveny luxusním nábytkem (za příplatek je možné vybudovat i saunu) a díky velký oknům budou mít dostatek světla a nádherný výhled na okolní hory. Velkým plusem je také vysoká energetická účinnost a udržitelnost. Samozřejmostí budou prostorné terasy, kde si můžete vychutnat odpočinek po aktivně stráveném dni. V nabídce je několik typů nemovitostí - od apartmánů se 2 ložnicemi až po velký chalet s 5 ložnicemi.

POUŽITÍ: Projekt je určen k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užíváním. Soukromé využití majitelem je možné 4 týdny v roce plus dalších cca 8 týdnů na podzim, kdy je projekt pro turisty uzavřen. O pronájem se bude starat místní profesionální agentura, která zajistí kompletní a takřka bezstarostný servis. Odhadovaný výnos z pronájmu se pohybuje mezi 5-6%.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247