Zpět na výpis

Exkluzivní byt s rafinovaným designem, Solferino

2 1 16 700m
ID: IT0625

Krásný moderní apartmán s jedinečným designem v soukromé rezidenci s bazénem nedaleko jezera Lago di Garda...

Čtěte více

13 777 650 Kč

510 000 €

465 225 £

593 941 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní apartmán v krásné vesničce Soferino, která byla v roce 1859 dějištěm největší a rozhodující bitvy druhé italské války za nezávislost, se nachází v soukromé rezidenci s prostorným bazénem, v srdci kopců obklopujících jezero Lago di Garda mezi vinicemi Lugany a jen pár kilometrů od středisek Desenzano a Sirmione. K bytu náleží velký sklep, garáž se 2 parkovacími místy. Nově postavený byt má užitnou plochu 180 m2 a rozkládá se na dvou úrovních, které jsou vzájemně propojeny nádherným skleněným a ocelovým schodištěm dodávajícím interiéru na eleganci. V prvním podlaží se nachází světlý obývací prostor s integrovanou jídelnou a relaxační prostor s krbem, ze kterého můžete obdivovat velkolepé skleněné a ocelové mezipatro. Dále je zde obývací pokoj, kuchyň, chodba vedoucí do 1 dvoulůžkové ložnice a koupelna se sprchou a oknem. V horním podlaží je umístěna studovna, další místnost, která je momentálně využívána jako posilovna a hlavní ložnice s vlastní koupelnou se sprchou a vířivkou. Velmi zvláštní detaily tvoří povrchové úpravy a prestižní design. Po technické stránce je nemovitost vybavena podlahovým topením a solárními panely. Byt se prodává částečně zařízený. Vesnička Soferino ukrývá ossárium s ostatky 7 000 padlých vojáků, hrad, kostel sv. Mikuláše a památník založení Červeného kříže.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247