Zpět na výpis

Exkluzivní byt s rafinovaným designem, Solferino

2 1 16 700m
ID: IT0625

Krásný moderní apartmán s jedinečným designem v soukromé rezidenci s bazénem nedaleko jezera Lago di Garda...

Čtěte více

12 576 600 Kč

510 000 €

455 212 £

491 946 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní apartmán v krásné vesničce Soferino, která byla v roce 1859 dějištěm největší a rozhodující bitvy druhé italské války za nezávislost, se nachází v soukromé rezidenci s prostorným bazénem, v srdci kopců obklopujících jezero Lago di Garda mezi vinicemi Lugany a jen pár kilometrů od středisek Desenzano a Sirmione. K bytu náleží velký sklep, garáž se 2 parkovacími místy. Nově postavený byt má užitnou plochu 180 m2 a rozkládá se na dvou úrovních, které jsou vzájemně propojeny nádherným skleněným a ocelovým schodištěm dodávajícím interiéru na eleganci. V prvním podlaží se nachází světlý obývací prostor s integrovanou jídelnou a relaxační prostor s krbem, ze kterého můžete obdivovat velkolepé skleněné a ocelové mezipatro. Dále je zde obývací pokoj, kuchyň, chodba vedoucí do 1 dvoulůžkové ložnice a koupelna se sprchou a oknem. V horním podlaží je umístěna studovna, další místnost, která je momentálně využívána jako posilovna a hlavní ložnice s vlastní koupelnou se sprchou a vířivkou. Velmi zvláštní detaily tvoří povrchové úpravy a prestižní design. Po technické stránce je nemovitost vybavena podlahovým topením a solárními panely. Byt se prodává částečně zařízený. Vesnička Soferino ukrývá ossárium s ostatky 7 000 padlých vojáků, hrad, kostel sv. Mikuláše a památník založení Červeného kříže.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247