Zpět na výpis

Exkluzivní byt s rafinovaným designem, Solferino

2 1 16 700m
ID: IT0625

Krásný moderní apartmán s jedinečným designem v soukromé rezidenci s bazénem nedaleko jezera Lago di Garda...

Čtěte více

12 064 050 Kč

510 000 €

438 167 £

548 815 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní apartmán v krásné vesničce Soferino, která byla v roce 1859 dějištěm největší a rozhodující bitvy druhé italské války za nezávislost, se nachází v soukromé rezidenci s prostorným bazénem, v srdci kopců obklopujících jezero Lago di Garda mezi vinicemi Lugany a jen pár kilometrů od středisek Desenzano a Sirmione. K bytu náleží velký sklep, garáž se 2 parkovacími místy. Nově postavený byt má užitnou plochu 180 m2 a rozkládá se na dvou úrovních, které jsou vzájemně propojeny nádherným skleněným a ocelovým schodištěm dodávajícím interiéru na eleganci. V prvním podlaží se nachází světlý obývací prostor s integrovanou jídelnou a relaxační prostor s krbem, ze kterého můžete obdivovat velkolepé skleněné a ocelové mezipatro. Dále je zde obývací pokoj, kuchyň, chodba vedoucí do 1 dvoulůžkové ložnice a koupelna se sprchou a oknem. V horním podlaží je umístěna studovna, další místnost, která je momentálně využívána jako posilovna a hlavní ložnice s vlastní koupelnou se sprchou a vířivkou. Velmi zvláštní detaily tvoří povrchové úpravy a prestižní design. Po technické stránce je nemovitost vybavena podlahovým topením a solárními panely. Byt se prodává částečně zařízený. Vesnička Soferino ukrývá ossárium s ostatky 7 000 padlých vojáků, hrad, kostel sv. Mikuláše a památník založení Červeného kříže.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247