Zpět na výpis

Elegantní vila v první linii u moře, Benissa

3 1 ano
ID: SP0636

Jedinečná vila v Benisse přímo u moře s luxusním vybavením a garáží. Tři ložnice a terasa, ze které se nabízí překrásný výhled na pláž Cala del Advocat…

Čtěte více

58 567 500 Kč

2 375 000 €

2 119 860 £

2 290 925 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nově postavená vila se nachází v Benisse, přímo u moře s výhledem na krásnou pláž Cala del Advocat. Vila se nachází na pozemku o velikosti 1041 m2. Její plocha je 438 m2.

Vila orientovaná na jih má v hlavním patře obývací pokoj propojený s kuchyní. Z něj je přístup na terasu s infinity bazénem a nádherným výhledem na moře. Ve vile jsou 3 ložnice a pět koupelen. Vybavení vily zahrnuje bazén infinity, fitness, domácí kino, topení v podlaze, klimatizaci. Cena zahrnuje i nábytek. K dispozici je garáž.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247