Zpět na výpis

Úchvatná vila na pobřeží v Calpe

5 1 ano 5m
ID: SP0658

Vila přímo u moře v oblíbeném letovisku Calpe, kde najdete krásné pláže pobřeží Costa Blanca. Vila má vnitřní i vnější bazén, vinný sklípek a další vybavení.

Čtěte více

71 455 250 Kč

2 890 000 €

2 491 119 £

3 054 688 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Úchvatná vila na pobřeží v Calpe leží jen 5 metrů od moře. Vila má 5 ložnic a 5 koupelen, vše vybaveno nejkvalitnějším nábytkem a zařízením. Ve vile je podlahové vytápění, klimatizace, garáž pro 2 auta a další parkovací místa. Majitelé mohou využívat barbecue, verandu s prostorem na opalování, vinný sklípek nebo venkovní i vnitřní bazén. Dále vila disponuje kinem, satelitní anténou a komorou.

Calpe je známé a oblíbené letovisko. Leží 70 km od Alicante a 95 km od Valencie. Nejbližší letiště je 80 km daleko. V oblasti jsou krásné pláže a přírodní park.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247