Zpět na výpis

Elegantní lyžařské apartmány, Alpbachtal

1-4
ID: AT0218

Nové apartmány budou situovány na klidném místě v úžasné panoramatické poloze – jen 150 m od zastávky skibusu, který vás během 5 minut zaveze k vlekům...

Čtěte více

4 051 120 Kč - 15 558 352 Kč

158 000 € - 606 800 €

135 168 £ - 519 114 £

186 053 $ - 714 538 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nové elegantní apartmány v panoramatické pozici v samém srdci tyrolské oblasti Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau.

POLOHA: Apartmány budou umístěny v lokalitě Wildschönau-Oberau, jen 150 metrů od zastávky skibusu, který vás dostane k vlekům za pouhých 5 minut. Oblast Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau se může pochlubit 109 km sjezdovek. Kromě lyžování na těchto skvěle upravených sjezdovkách nabízí oblast v zimě širokou škálu dalších aktivit, jako je na příklad večerní lyžování, sáňkování na upravovaných drahách, klasické lyžování nebo alpinismus. V létě zůstávají v provozu pro pěší turisty 4 lanovky, které je vyvezou k vysoko položeným turistickým stezkám. K dispozici je také horská dráha, nespočet dětských hřišť nebo malebné horské chaty, kde se podávají tyrolské speciality.

NEMOVITOST: V projektu bude celkem 28 luxusních bytů různých velikostí a dispozic, od malých studií až po velkoryse řešené apartmány se 4 ložnicemi. Každá jednotka bude mít zahradu a/nebo balkon s krásným výhledem do údolí, 1 nebo 2 venkovní nebo garážová parkovací místa. Některé byty budou mít soukromou infra saunu (2 byty budou mít navíc ještě i klasickou saunu). Apartmány budou dodávány na klíč s veškerým vybavením a nábytkem a budou mít nadčasový alpský styl. Ve společných prostorách bude k dispozici recepce a dětská herna. Dokončení apartmánů je plánováno na prosinec 2022.

POUŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užíváním. O pronájem se bude starat profesionální agentura.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247