Zpět na výpis

Apartmán v rezidenci s bazénem, Menaggio Lago di Como

2 1 ano 1 000m
ID: IT1042

Apartmán s bazénem a s výhledem na jezero Lago di Como

Čtěte více

9 642 750 Kč

390 000 €

336 172 £

412 224 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný apartmán v perfektním stavu v rezidenci s bazénem u Lago di Como. Apartmán je umístěn asi 1km od jezera v blízkosti městečka Menaggio.

Apartmán disponuje ve zvýšeném přízemí vstupní halou, obývacím pokojem s terasou s nádherným výhledem na Lago di Como, kuchyní a koupelnou. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde jsou umístěné 2 ložnice a koupelna. Apartmán je stylově zařízen s dřevěnými parketami a nábytkem na míru.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247