Zpět na výpis

Apartmán v přízemí s výhledem na moře u Zadaru

2 ano 50m
ID: CH0123

Apartmán ležící v přízemí budovy s vlastní zahrádkou a nádherným výhledem na moře leží pouhých 50 metrů od pláže v blízkosti atraktivního města Zadar.

Čtěte více

10 355 100 Kč

420 000 €

366 500 £

415 134 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán o celkové rozloze 64,02 m2 se dvěma ložnicemi se nachází v přízemí budovy v bezprostřední blízkosti moře.

Z apartmánů je krásný výhled přímo na moře, pláž je vzdálena cca 50 m. Byt má chodbu, koupelnu, WC, dvě ložnice, obývací pokoj a kuchyň s jídelnou. K bytu patří krytá terasa o rozloze 6,27 m2, komora, zahrada o velikosti cca 15,15 m2 a parkovací místo. Nemovitost se nachází v blízkosti Zadaru a prodává se kompletně vybavená.

Zadar je krásné a živé dalmatské město, které nabízí veškerou občanskou vybavenost. Během léta zde probíhá mnoho kulturních a sportovních akcí. Jeho atraktivitu ještě zvyšuje blízkost národních parků Krka a Kornati.

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247