Zpět na výpis

Apartmán s velkou terasou u pláže v Marinella di Sarzana

2 ano 50m
ID: IT0944

Jedinečná příležitost koupit byt s velkou terasou hned u pláže v Ligurii...

Čtěte více

10 357 200 Kč

420 000 €

374 881 £

405 132 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pěkný, světlý apartmán v perfektním stavu s obrovskou terasou s výhledem na nábřeží Marinella di Sarzana v jižní Ligurii. Pár kroků od pláže, restaurací a obchodů.

POLOHA:Marinella di Sarzana je příjemné přímořské letovisko na hranici Toskánska a Ligurie, které lemují kilometry dlouhých písečných pláží. Díky strategické poloze je výborně umístěno jak pro výlety do Ligurie (Lerici, Bocca di Magra, Cinque Terre, Portovenere, Portofino), tak pro poznávání toskánských krás (Versilia, Pisa, Alpi Apuane). Z Prahy sem dojedete asi za 11h jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Do bytu o výměře asi 130m2 se vchází prostornou chodbou, která vede přímo do příjemného obývacího pokoje s kuchyní a jídelním prostorem, ze kterého je vstup na balkon s krásným výhledem. Byt dále disponuje dvěma koupelnami a dvěma ložnicemi, z nichž každá má vlastní balkon, jeden s výhledem na moře a druhá s výhledem na město. Společným schodištěm se dostanete na velkou sluneční terasu, odkud si můžete vychutnat nádherný nezastřený výhled na dlouhou pláž. Terasa poskytuje dostatečně prostoru jednak na stolování, ale také na opalování a relaxaci. Je možnost postavit si vnitřní schodiště na tuto terasu tak, aby nebylo nutné používat společné schodiště. K nemovitosti dále patří sklep o velikosti cca 5m2, 2 parkovací místa a společná zahrádka.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247