Zpět na výpis

Výjimečná příležitost - vila přímo u pláže, Dénia

6 1 ano 5m
ID: SP0728

Výjimečná příležitost koupě - prostorná vila v klidné oblasti s vlastním vstupem na písečnou pláž v letovisku Dénia na Costa Blanca...

Čtěte více

29 428 700 Kč

1 190 000 €

1 014 328 £

1 290 336 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dnes již ve Španělsku naprosto výjimečná příležitost koupit samostatnou vilu přímo u písečné pláže.

Tato vila s přímým vstupem na pláž se nachází v půvabné Denii, v klidné ulici hned u moře. Několik restaurací a supermarket je v docházkové vzdálenosti, další občanská vybavenost v okolí. Po oblasti, kde je 12 km dlouhá pláž, se dá i dobře jezdit na kole. Přímo z domu se vejde na písečnou pláž přes chráněnou oblast duny, do které nesmí cizí vstupovat. Je proto zajištěno soukromí obyvatel vily.

Vila o ploše 204 m2 je rozložena na dvou úrovních. Skládá se z obývacího pokoje, kuchyně a 6 ložnic a 3 koupelen. Z terasy v prvním patře je nádherný výhled na moře. K vile patří pozemek cca 800m2, na kterém je zahrada s bazénem i garáž a další parkovací místo.

Vila není moderní, ale je v dobrém stavu a vybavená klimatizací, automatickým zaléváním, barbacue a ústředním topením v podlaze. Lze zde pobývat celý rok.

Letiště ve Valencii s přímými lety do Prahy je hodinu od vily. Lze využít i lety z Pardubic do 1 hodinu vzdáleného Alicante.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247