Zpět na výpis

Vila ve výstavbě na prodej, Moraira

4 1 ano 2 500m
ID: SP0642

Nový projekt moderní vily v klidné části s krásným výhledem na moře. Vila leží nedaleko centra městečka Moraira a nabízí kvalitní a široké vybavení včetně bazénu…

Čtěte více

40 689 000 Kč

1 650 000 €

1 472 745 £

1 591 590 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nová moderní vila s výhledem na moře v klidné čtvrti, jen 2,5 km od centra Morairy.

Tato krásná vila je rozdělena do 3 pater. V hlavním patře je ložnice s vlastní koupelnou, WC pro hosty, kuchyně s prostorným obývacím pokojem, který vede na terasu a bazén. V prvním patře jsou 3 ložnice, každá s vlastní koupelnou a dvěma terasami. V polosuterénu je velká garáž. Venku je přístřešek pro auto a dostatek místa pro parkování dalších aut.

Ve výbavě naleznete plně vybavenou kuchyň a koupelny, LED svítidla, podlahové vytápění, klimatizaci na teplý i studený vzduch v celém domě, solární panely, vestavěné skříně, elektrické žaluzie a alarm s bezpečnostními kamerami. K dispozici je bazén, zahrada s automatickým zavlažováním, vjezdová brána je automatická.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247