Zpět na výpis

Vila v první řadě u moře s působivým výhledem v Altee

6 1 ano
ID: SP0656

Nádherná luxusní vila s vyhřívaným bazénem a výhledem na moře nabízí kvalitní a moderní vybavení. V blízkosti jsou golfová hřiště a veškerá občanská vybavenost.

Čtěte více

145 877 500 Kč

5 900 000 €

5 085 675 £

6 236 213 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná a luxusní vila s neuvěřitelným výhledem na moře i hory v Altee má rozlohu 721 m2 a leží na pozemku o velikosti 1800 m2.

Do všech pater této vily se dostanete průhledným výtahem. Hlavní patro se skládá z moderní designové kuchyně, prostorného obývacího pokoje s krbem a jídelny. Dále zde najdeme koupelnu a šatnu s koupelnou s přístupem na terasy. V prvním patře jsou 4 ložnice, všechny s vlastní koupelnou a vestavěnými skříněmi. Ložnice mají přímý vstup na terasy. V hlavním patře je jacuzzi pro pět lidi a vyhřívaný bazén o velikosti 125 m2. K dispozici je podlahové vytápění a klimatizace. Osvětlení je kompletně led včetně osvětlení bazénu. Nemovitost má velký suterén, kde je garáž pro 4 auta se sklepem a úschovnými prostory, tělocvična, prádelna, herna a ložnice s koupelnou.

Městečko Altea je příjemná a vyhledávaná turistická destinace. V blízkosti je několik golfových hřišť. Letiště ve Valencii je vzdáleno cca 1,5 hod jízdy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247