Zpět na výpis

Vila v koloniálním stylu, Benalmádena

4 1 ano 500m
ID: SP0727

Velkolepá luxusní vila postavená v koloniálním stylu s bazénem a panoramatickým výhledem na moře a okolí se nachází v Benalmádeně, jen 500 m od moře...

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Okouzlující vila nabízí nádherný výhled na moře a hory z privilegované pozice v prestižní oblasti Torrequebrada na pobřeží Costa del Sol. Moře je pouze 500 metrů od nemovitosti!

Tato velkolepá vila je rozdělena následovně: hlavní patro má obývací pokoj s krbem, jídelnu, další obývací pokoj, pracovnu, halu a terasu. Dále je zde kuchyň, toaleta pro hosty a přímý vstup na terasu, ze které se dostanete na zahradu a k bazénu. V horním patře se nachází apartmá s hlavní ložnicí a 2 ložnice pro hosty, které sdílejí koupelnu. V suterénu je herna, koupelna, sklad a garáž pro 2 auta.

Plocha viky je 466 m2, plocha pozemku je 1250 m2. K vybavení patří klimatiazce, různé terasy, gril, alarm, bazén nebo vestavěné skříně.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247