Zpět na výpis

Vila v klidné oblasti Pinar del Advocat, Moraira

4 1
ID: SP0731

Půvabná vila s bazénem a hostinským apartmánem se nachází v klidné částy Morairy, jen 20 minut chůze od centra města...

Čtěte více

12 168 765 Kč

489 000 €

412 990 £

525 626 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila se nachází v klidné oblasti města Moraita zvané Pinar del Advocat a do centra města je to pouhých 20 minut chůze. Zde je možné prozkoumat řadu báječných míst, najíst se v restaurací nebo si užít nákupy v buticích či strávit den na pláži Playa L'Ampolla - písečné pláži vhodné pro rodiny s dětmi.

Vilu (150 m2) obklopuje krásná terasovitá středomořská zahrada s výběrem vzrostlých rostlin spolu s citrusovými stromy a stinnými zákoutími, kde můžete v klidu posedět v chládku. Dále je zde terasa a dvůr, kde je v současné době jídelní stůl pro venkovní stolování. Plocha pozemku je 965 m2.

Z terasy se vstupuje do vily, kde je obývací pokoj s jídelnou a kuchyně. Tento prostor je světlý a jasný s vysokým stropem a tradičními dřevěnými trámy, které mu dodávají charakter. Ve vile se nachází kamenný krb, který je ideální pro chladnější zimní večery. Kuchyň je plně vybavená a má krásný výhled do okolní krajiny a také na terasu pod bazénem. Vedle obývacího pokoje se nachází chodba, kde jsou dvě ložnice a rodinná koupelna se sprchou. Obě ložnice jsou dvoulůžkové a jedna z nich má vestavěné skříně a výhled do dvora.

Vila má dvě patra, přičemž na spodním patře se nachází ubytování pro hosty a část s bazénem. Přístup je po cestičce vedoucí po straně vily. Cestou dolů míjíme krytý herní prostor s praktickým skladem a krásnou terasu s velkým jídelním stolem a židlemi.

Bazén o rozměrech 8 x 4 m obklopuje prostorná terasa se spoustou místa pro odpočinek na lehátkách. Hned za rohem se nachází také praktická bazénová sprcha pro opláchnutí po osvěžujícím koupání.

Vila je vybavena klimatizací, okny s dvojitými skly a snadno udržovatelnou a krásnou zahradu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247