Zpět na výpis

Vila v Castelnuovo blízko Trenta

5
ID: IT1323

Velký dům s 5 ložnicemi v oblasti Trenta v italských Alpách nedaleko jezera Levico

Čtěte více

10 991 250 Kč

450 000 €

391 649 £

477 216 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Příjemná samostatná vila se zahrádkou se nachází v rezidenční části příjemného městečka Castelnuovo asi 40 minut východně od Trenta a 20 minut od lázeňského města Levico Terme. Vila o dvou podlažích je ve perfektním stavu a najdete zde obývací pokoj vybavený v moderním stylu, na který navazuje kuchyně a jídelna, prádelnu, koupelnu a jednu studovnu/ložnici v přízemí. V prvním patře byly vybudovány 4 ložnice, 2 koupelny a další multifunkční prostory. Samozřejmostí je garáž a sklípek.

Oblast Levico Terme nabízí nespočet možností pro trávení volného času v přírodě, od plavání, kanoistiky, plachtění a windsurfingu na jezeře Levico po lyžování (Folgaria, Val di Fiemme jsou v dojezdu jedné hodiny), pěší turistiku a mnoho dalšího. Z Prahy se sem dostanete za cca 8h30.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528