Zpět na výpis

Vila s panoramatickým výhledem na moře a hory, Altea

4 1 ano
ID: SP0635

Vila s unikátním panoramatickým výhledem na moře i hory nedaleko oblíbeného letoviska Altea s luxusním vybavením nabízející prostor pro relaxaci i zábavu…

Čtěte více

51 786 000 Kč

2 100 000 €

1 874 403 £

2 025 660 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila se nachází na vrcholku kopce s výhledy na moře a do okolní přírody. Je součástí klidné urbanizace luxusních vil blízko centra města (5km), pláže i golfu.

Vila dokončená v roce 2021 je na parcele o ploše 719m2 a má užitnou plochu cca 500m2. Ve spodním patře vily je vstupní hala a 3 ložnice. Hlavní ložnice má šatnu a koupelnu, vstup na terasu, druhé dvě ložnice mají společnou koupelnu. V prvním patře se nachází obytná část – prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní. Dále je v tomto patře další velká ložnice s koupelnou a WC pro hosty. Obývací pokoj má přístup na terasu s bazénem infinity. Na střeše je 200m velká terasa s výhledem 365 stupňů na moře a do národního parku.

Ve vybavení nalezneme klimatizaci na teplý i studený vzduch, podlahové topení, trojitá okna, velké parkoviště, vybavenou kuchyni a krb.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247