Zpět na výpis

Vila s okouzlujícím výhledem na oceán

3 1 ano
ID: SP0774

Půvabná vila se 3 ložnicemi s naprosto úžasným výhledem na moře v krásné lokalitě na severu ostrova Tenerife...

Čtěte více

17 177 550 Kč

690 000 €

583 080 £

739 646 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila s bazénem se nachází v El Sauzal na severu ostrova Tenerife v klidné a výhodné poloze. Malá vesnička El Sauzal je vzdálena jen několik minut jízdy, stejně jako dálniční příjezd do Puerto de la Cruz a Santa Cruz a na „Costa Sauzal“, kde jsou malé přírodní zátoky a krásné turistické stezky. Dechberoucí západy slunce, vynikající klima a skvělý výhled na moře jsou zde zaručeny.

Hlavní dům o rozloze cca 165 m2 je jednopatrový a má několik teras a zahradních ploch. Jsou zde 2 ložnice, šatna a 2 koupelny, prostorný obývací pokoj se světlem zalitým širokým průčelím a kvalitně vybavená kuchyně. Dále se na tomto podlaží nachází také vyhřívaný bazén a sauna. V samostatné budově se nachází místnost, kterou lze využít jako ateliér, kancelář nebo garáž. Ve spodní části této budovy se nachází opalovací terasa, vířivka a toaleta.

Za zmínku zde stojí zejména vyhřívaný bazén s tepelným čerpadlem a solárními panely, klimatizační systém, elektrický krb, mramorové stěnové topení, finská sauna, různé markýzy a dvojitá okna.

Plocha pozemku je cca 500 m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247