Zpět na výpis

Vila s neopakovatelným výhledem na Tenerife

6 1 ano
ID: SP0777

Kvalitní a prostorná vila v příjemné poloze s nádherným výhledem na moře a okolí v Roque del Conde na ostrově Tenerife na prodej...

Čtěte více

42 072 550 Kč

1 690 000 €

1 428 125 £

1 811 598 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vysoce kvalitní luxusní nemovitost postavená v roce 2007 nabízí pohodlí a nejlepší kvalitu stavby. Materiály byly většinou dovezeny z Německa a řádně instalovány. Tento elegantní dům se nachází ve velmi klidné a vyhledávané oblasti v příjemném sousedství, kde si můžete nerušeně užívat života.

Dispozice pokojů je mimořádně velkorysá a přitom útulná. Na jedné úrovni v přízemí se nachází obývací pokoj s krbem a galerií, kuchyně, koupelna a 2 ložnice s nádherným výhledem na bazén, moře a La Gomeru. Obývací část zaujme obrovskými prosklenými plochami. Vše je laděno do teplých barev, ušlechtilé dlážděné podlahy a stylově moderní vybavení dodávají tomuto vysoce kvalitnímu domu atmosféru, ve které se budete cítit dobře. V prvním patře se nachází galerie s pracovnou a velká střešní terasa. V suterénu se kromě garáže nachází party sklep, 2 obrovské obytné místnosti, sauna, relaxační místnost a 2 ložnice a také koupelny a kuchyňský kout.

Venkovní část domu je nenáročná na údržbu a tvoří ji z velké části terasy a zelené plochy. Bazén je vyhříván tepelným čerpadlem.

Plocha domu je cca 443 m2, plocha pozemku 759 m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247