Zpět na výpis

Vila od vyhlášeného architekta, La Caleta

4 1
ID: SP0743

Luxusní architektonický skvost v krásné lokalitě u golfu a jen pár minut od moře v La Caleta na ostrově Tenerife v sobě snoubí moderní design a vybavení...

Čtěte více

181 908 000 Kč

7 200 000 €

6 163 030 £

7 673 177 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná vila, architektonické mistrovské dílo navržené renomovaným architektem Leonardem Omarem, se nachází v La Caleta, v nejexkluzivnější oblasti ostrova Tenerife.

La Caleta je privilegovaná enkláva, která spojuje luxus a klid s majestátností okolního přírodního prostředí. V docházkové vzdálenosti jsou luxusní restaurace, butiky nebo golfová hřiště světové úrovně. K moři se dostanete autem během necelých 5 minut.

Tato nemovitost, rozkládající se na velkorysém pozemku o rozloze 2500 m2, bude mít elegantní salonek s útulným krbem a prostornou kuchyní a jídelním koutem v přízemí. Kromě toho se může pochlubit nádhernými terasami a rozsáhlým 25metrovým bazénem, lemovaným samostatným barem a vířivkou, které nabízejí dokonalé místo pro klidnou relaxaci nebo pro pořádání setkání s přáteli. Druhé patro, ideální prostor k odpočinku, se vyznačuje vysokými stropy a velkými okny, které zaplavují prostor světlem a vytvářejí otevřené a vzdušné prostředí. Najdeme zde 2 velké luxusní ložnice a okouzlující terasy, kde si můžete vychutnat ranní kávu nebo si odpočinout ve vířivce. Ve spodní úrovni nabízí vila prostor pro soukromé kino, posilovnu a saunu. Komfort zaručuje přítomnost tichého výtahu. Plocha vily bude 375 m2.

Vila, která se vyznačuje osobitým designem Leonarda Omara, je vybavena poplašným systémem a solárními panely s akumulací energie, klimatizačním systémem Daikin, hudebním systémem Sonos - to vše řízené moderním domotickým systémem „Smart Home“. Součástí nemovitosti je dobíjecí stanice pro elektromobily a velká venkovní parkovací plocha až pro 5 vozidel.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247