Zpět na výpis

Vila jen 15 minut pěšky od moře, Santa Ursula

3 1 ano
ID: SP0776

Nádherná vila v Santa Ursula s překrásným výhledem na Atlantický oceán - exkluzivní nemovitost v absolutním soukromí a přitom 15 minut chůze od pláže...

Čtěte více

37 093 550 Kč

1 490 000 €

1 259 116 £

1 597 208 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nádherná vila v Santa Ursula má nádherný výhled na Teide, Puerto de La Cruz a Atlantický oceán. Jedná se o exkluzivní nemovitost, kde si můžete vychutnat nezapomenutelné západy slunce s absolutním soukromím. Santa Ursula je luxusní místo v jedné z nejslunečnějších oblastí na severním pobřeží Tenerife. Nabízí fantastický výhled na Teide, údolí Orotava, pobřeží a Puerto de la Cruz a nachází se mezi údolím Orotava a La Victoria de Acentejo. Za zmínku stojí zejména spojení s Puerto de la Cruz jako nejvýznamnějším městem na severním pobřeží. Nejbližší pláž se nachází v Playa Bolullo a je dostupná asi za 15 minut pěšky nebo za 7 minut autem.

Vila o rozloze 356 m2 je po nedávné rekonstrukci. Velký pozemek o rozloze 1129 m2 nabízí prostorný venkovní areál s krásnou zahradou a velkým vyhřívaným bazénem.

Vila je rozdělena na hlavní patro o rozloze 249 m2 a přízemí o rozloze 107 m2 s apartmánem pro hosty. Má celkem 3 ložnice a 3 koupelny.

Mezi další vybavení patří: technická místnost, sklep, 2 přístřešky pro auta, bazén se solnou elektrolýzou 4,5 x 9,5 m a automatickým krytem, solární systém bazénu, solární ohřev vody, tepelné čerpadlo bazénu, automatický zavlažovací systém, odvápňovací systém, krb v obývacím pokoji, podlahové vytápění nebo hliníková okna s tepelným zasklením.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247