Zpět na výpis

Velkolepá vila s bezkonkurenčním výhledem v Calpe

6 1 ano
ID: SP0762

Nádherná, prostorově velkorysá vila s překrásným a širokým výhledem na moře a místní typickou skálu, jen 5 minut jízdy od pláží v letovisku Calpe...

Čtěte více

59 748 000 Kč

2 400 000 €

2 028 106 £

2 572 683 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velkolepá vila s bezkonkurenčním výhledem v Calpe, jen 5 minut jízdy autem od místních nádherných pláží!

Nemovitost má rozlohu 636 m2 a pozemek o rozloze 2551 m2. Je rozdělena do tří podlaží takto: v přízemí jsou 2 ložnice, 2 koupelny (se sprchovým koutem a vanou s hydromasáží), velké šatny, kuchyň s barem, skladovací místnost a relaxační zóna, která zahrnuje vířivku, saunu a odkud je možné se dostat přímo k venkovnímu bazénu. V prvním patře se nachází samostatný byt s otevřenou kuchyní, velkým obývacím pokojem s krbem, prádelnou, pokojem a velkou terasou s bezkonkurenčním výhledem. V druhém patře jsou 3 ložnice, koupelna, kuchyň, obývací pokoj, velká terasa a prádelna.

Dům má dále 2 velké garáže s místem pro tři auta a skladovací místnost. Najdeme zde také nádhernou zahradu, velmi dobře udržovanou, s různými ovocnými stromy a olivovníky.

Za zmínku stojí, že všechny povrchové úpravy jsou nejvyšší kvality, okna s bezpečnostním sklem, podlaha z přírodního kamene, automatické žaluzie, klimatizace Daikin ve všech místnostech, vodní a hluková izolace, podlahové vytápění, automatický zavlažovací systém pro zahradu a automatický systém hnojení rostlin, bazén se solnou filtrací a ultrafialovým zářením, vany a sprchy s hydromasáží, toalety poslední generace, venkovní plochy se světelnými senzory.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247