Zpět na výpis

Velká vila v pěší vzdálenosti od pláže a centra Dénie

4 1 ano
ID: SP0715

Velmi atraktivní dům ke koupi - moderní, samostatně stojící v docházkové vzdálenosti od pláže, města a přístavu Dénia…

Čtěte více

31 768 750 Kč

1 250 000 €

1 070 773 £

1 343 231 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní, samostatně stojící vila v docházkové vzdálenosti od pláže, města a přístavu Denia. S bezpečnostním zasklením, podlahovým vytápěním a vlastním bazénem. Velmi atraktivní dům!

Na pozemek se vjíždí přes elektrickou bránu. Je zde dostatek parkovacích míst pro několik aut. Plocha pozemku je 1051 m2.

Dům (281 m2) má přední krytou verandu, obývací pokoj s jídelnou a se vstupem na terasu, ze které je také krásný výhled na perfektně udržovanou zahradu s řadou ovocných stromů, venkovní kuchyně, vnitří kuchyně (vybavená kromě jiného vestavěnou myčkou, vinotékou, americkou lednící s výrobníkem ledu, snídaňovým barem, vestavnou troubou, mikrovlnkou a indukční varnou deskou.

Dům má celkem 4 ložnice - všechny jsou světlé a prostorné, s šatnami a skříněmi, francouzskými dveřmi do zahrady, charakteristickými dřevěnými trámy a vlastními koupelnami.

Na zahradě je krytá jídelní a relaxační terasa s výhledem na terasu u bazénu. Bazén o velikosti 9 x 4 m má římské schody a integrovanou rohovou vířivku. K dispozici je venkovní sprcha a další velmi užitečná komora se samostatným WC a umyvadlem a zahradní místnost s bazénovým filtračním systémem. Zahrada je dobře udržovaná, s mnoha ovocnými stromy a keři, které jsou v této oblasti původní a vyžadují pouze malou údržbu. Pro zalévání zahrady je zde akumulační nádrž na dešťovou vodu, která je uložena pod zemí.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247