Zpět na výpis

Velká vila s bazénem v Puerto de la Cruz

8 1 ano
ID: SP0775

Velká vila s vyhřívaným bazénem a vzrostlou zahradou ve vyhledávané oblasti s výhledem na moře - ideální pro rekreaci, ale i jako investice k pronájmu…

Čtěte více

21 160 750 Kč

850 000 €

718 288 £

911 159 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná, velká vila v jedné z nejlepších oblastí Puerto de la Cruz na ostrově Tenerife. Nabízí velké prostory, ideální pro pohodlné bydlení nebo jako investice na pronájem.

Vila má plochu 555 m2 a je situována na pozemku o rozloze 1000 m2. V přízemí se nachází jídelna a knihovna, dále je zde kuchyň s pracovnou, spíž a místnost na praní/skladování. Dále je zde ložnice s koupelnou, další velký pokoj, koupelna a obývací pokoj. V prvním patře se nachází 6 ložnic a 3 koupelny plus hala. Je zde možnost umístění výtahu.

K domu patří obrovská zahrada s rybníčkem, altánem, vyhřívaným venkovním bazénem, hydromasážní sprchou, grilem, fontánou, terasou a sklepem. Dům má střešní terasu s krásným výhledem.

K dispozici je garáž pro 2 auta, samostatná garáž, velký sklep a technická místnost.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247