Zpět na výpis

Úžasná současná vila s výhledem v Alicante

6 1 ano
ID: SP0663

Fascinující vila v exkluzivní lokalitě s výhledem na Středozemní moře a Alicante. Vila má bohaté vybavení v kombinaci moderních a tradičních materiálů.

Čtěte více

96 007 000 Kč

3 800 000 €

3 252 710 £

4 049 732 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Spektakulární vila nabízí panoramatický výhled na Středozemní moře a Alicante. Vila leží na pozemku o velikosti 3000 m2 v exkluzivní lokalitě podél pobřeží.

Špičková architektura kombinuje moderní prvky s použitím přírodních textur jako je dřevo nebo mramor. Promyšlené prostory zahrnují velký obývací pokoj, vinný sklípek, 4 ložnice, tělocvičnu, saunu a apartmán pro hosty se 3 ložnicemi. Dále je k dispozici plně vybavená kuchyň, jídelní kout a terasy s výhledem na moře. Vila má celkem 2 podlaží. V horním patře, přístupném po schodišti, se nachází hlavní apartmá s šatnou, 3 ložnicemi s koupelnami a soukromým vstupem na zahradu a terasu.

Venkovní prostor u bazénu je vybaven letní kuchyní s grilem. Garáž má místo pro 4 auta. Nemovitost má velmi pohodlný přístup k dálnici, ze které je vzdálenost cca 10 min do centra Alicante a 20 min na letiště Alicante.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247