Zpět na výpis

Útulný apartmán po rekonstrukci u Predazza

2
ID: IT1165

Moderní apartmán s garáží a sklípkem na prodej ve vesničce Panchia s výhledem na vrcholky Dolomit

Čtěte více

9 172 800 Kč

390 000 €

335 754 £

416 434 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V poklidné oblasti mezi Cavalese a Predazzo nabízíme tento moderní apartmán po rekonstrukci. Nemovitost se nachází ve vesničce Panchia s perfektní dostupností lyžařských terénů. Val di Fiemme s více než 100 km sjezdovek spadá pod velkou lyžařskou oblast Dolomiti Superski pokládanou za největší lyžařský areál na světě, který se pyšní 1 200 km sjezdovek. Val di Fiemme nabízí jedny z nejkrásnějších panoramat a je velmi populární i v létě, kdy se návštěvníci mohou vydat na nezapomenutelné výlety do hor. Cavalese se nachází méně než 1 hodinu od Bolzana, 2 hodiny od Innsbrucku a 2,5 hodiny od letišť v Benátkách a v Trevisu. Mnichov je odsud vzdálen 4 hodiny jízdy. Nejkratší cesta z Prahy se sem přes Innsbruck a je zhruba 610 km dlouhá.

Tento elegantně zařízený apartmán o výměře 91m2 je umístěn v přízemí budovy postavené v roce 2005. Apartmán tvoří velký obývací pokoj s kuchyní, jídelním koutem a terasou s nádherným výhledem na pohoří Lagorai. Dále zde najdete 2 ložnice a 2 koupelny. K jednotce dále patří slípek ideální jako úložný prostor pro sportovní vybavení a garáž.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528