Zpět na výpis

Tradiční španělská finca, Dénia

6 1
ID: SP0717

Tradiční španělská finca v Dénii se 3 samostatnými byty v krátké vzdálenosti od pláže a veškerých služeb, a přesto s dostatkem soukromí a klidu…

Čtěte více

21 222 600 Kč

840 000 €

719 020 £

895 204 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tradiční španělská finca v Dénii na rovinatém pozemku o rozloze téměř 3000 m² se 3 samostatnými byty v krátké vzdálenosti od pláže a veškerého potřebného vybavení, ale přesto s dostatkem soukromí a klidu.

Nemovitost obklopuje pozemek o velikosti 2908 m2, plocha domu je 299 m2. Zahrada je hezká, vzrostlá, se středomořskými rostlinami. Na pozemku je místo pro více než 5 aut.

Hlavní vila je rozdělena na dvě ubytovací jednotky. V přízemí je kompletně otevřený obývací pokoj/jídelna/kuchyň, 3 ložnice, 2 koupelny a toaleta pro hosty. Hlavní ložnice má vlastní koupelnu a šatnu. Kuchyň je plně vybavena spotřebiči a je zde i snídaňový bar. V obývacím pokoji je krb a z jídelny je přístup na zahradu. Vnější schodiště vede do prvního patra, kde najdeme samostatný apartmán s jednou ložnicí, koupelnou a kuchyňským koutem.

Na pozemku je také jednopatrová samostatná chata, který se skládá z otevřeného obývacího pokoje / jídelny / kuchyně, 2 dvoulůžkových pokojů a jedné koupelny. Zde máme také opalovací terasu, kde je možné si vychutnat úžasný západ slunce s výhledem na pomerančové háje a hory.

Na zahradě je bazén a několik míst určených k posezení. Na pozemku je také dílna a sklady. K dispozici je automatický závlažovací systém a vlastní zdroj vody.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247