Zpět na výpis

Tradiční penzion kousek jízdy od vleků

ID: AT0215

Hezký tradiční alpský penzion na prodej leží jen 10 minut jízdy od lyžařského střediska Nassfeld v Korutanech - skvělá poloha a zajímavá investiční příležitost...

Čtěte více

8 787 300 Kč

340 000 €

294 688 £

410 028 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tradiční penzion s autentickou atmosférou ve výhodné poloze jen 10 minut jízdy od vleků v lyžařské oblasti Nassfeld.

POLOHA: Nemovitost se nachází v klasickém venkovském prostředí s nádherným výhledem na okolní hory, jen 10 minut jízdy od Tröpolachu, tedy dolní stanice lyžařského areálu Nassfeld. Jen 15 minut jízdy od domu se nachází Hermagor, krásné turistické město s veškerými služnami. Jezero Presseggersee s možností koupání je vzdálené pouhých 10 km. V bezprostřední blízkosti najdete také golfové hřiště. Tato nemovitost je tradiční prázdninovou destinací, což dokládá i množství pravidelných hostů.

NEMOVITOST: Tato klasická alpská nemovitost sestává z přízemí, prvního a druhého patra. V přízemí je přijímací hala, pokoj pro hosty, snídaňová místnost s barem, kuchyň, prádelna a další zázemí pro personál penzionu. Dále je zde boční vchod s předsíní, chodbou a toaletami pro hosty a také i sklad potravin.

V prvním patře je 5 prostorných pokojů s vanou nebo sprchou a toaletou a prostorná společenská místnost. Také zde je byt o ploše cca 60 m² s halou, obývacím pokojem, 2 ložnicemi, koupelnou, toaletou a balkonem na jižní straně.

Ve druhém patře jsou další 3 pokoje a koupelna a WC. Podkroví nabízí možnost dalšího rozšíření.

V suterénu je malý sklep, ze kterého by bylo možné vytvořit vinný sklípek. Hned vedle hlavní budovy je prostorná garáž pro 4 auta, která je částečně využívána jako dílna. Před garáží je dostatek parkovacího místa pro hosty. U domu je pozemek o velikosti 1406 m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247