Zpět na výpis

Stylové apartmány u jezera Schwarzsee u Kitzbuehelu

2-3
ID: AT0099

4 exkluzivní apartmány v blízkosti jezera Schwarzsee u Kitzbuehelu. Kousek od sjezdovek a golfového hřiště. Idylické a luxusní bydlení v srdci Kitzbuehelských Alp...

Čtěte více

36 743 400 Kč

1 490 000 €

1 263 745 £

1 575 617 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

4 stylové byty na prodej v ultra-moderním komplexu dokončeném v roce 2018. Objekt se nachází v záviděníhodné lokalitě blízko jezera Schwarzsee u Kitzbuehelu. Toto je velmi luxusní rezidenční oblast - na jedné straně je zde naprostý klid a krásná příroda, na druhé straně centrum Kitzbuehelu s návrhářskými butiky, výběrovými restauracemi a legendárními bary je jednoduše dosažitelné. Je zde také mnoho příležitostí k venkovnímu sportovnímu vyžití, v okolí vede mnoho turistických tras. V blízké vzdálenosti také najdete lyžařské vleky a golfové hřiště Schwarzsee. Samozřejmostí jsou krásné výhledy na alpské vrcholky. Vnitřní prostory byly do detailu promyšleny, aby byl vytvořen funkčni a zároveň vrcholně estetický prostor. Žádný detail nebyl zanedbán, takže součástí vybavení jsou vytápěné podlahy, kvalitní a efektivní osvětlení, dovjité parkoviště pro každou bytovou jednotku, spousta úložného prostoru, vysoce kvalitní kuchyně s nejmodernějším technickým vybavením a futuristické krby. Na prodej jsou 4 rozdílné jednotky: Top 1: kouzelný a světlý zahradní byt v přízemí se 3 ložnicemi a 3 koupelnami. Top 2: krásný c. 84m2 byt v prvním podlaží se 2 ložnicemi a 2 koupelnami. Top 3: střešní byt s efektivními viditelnými trámy se 2 ložnicemi a 2 koupelnami. Top 4: nejvetší a nejluxusnější byt, který se rozkládá na 3 patrech a zahrnuje mimojiné privátní welness. Toto je vskutku unikátní projekt, který uspokojí i ty nejnáročnější kupce a nabízí bydlení na nejvyšší úrovni ve velmi privilegovaném prostředí.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247