Zpět na výpis

Stylové apartmány u jezera Schwarzsee u Kitzbuehelu

2-3
ID: AT0099

4 exkluzivní apartmány v blízkosti jezera Schwarzsee u Kitzbuehelu. Kousek od sjezdovek a golfového hřiště. Idylické a luxusní bydlení v srdci Kitzbuehelských Alp...

Čtěte více

39 820 250 Kč

1 490 000 €

1 360 585 £

1 763 128 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

4 stylové byty na prodej v ultra-moderním komplexu dokončeném v roce 2018. Objekt se nachází v záviděníhodné lokalitě blízko jezera Schwarzsee u Kitzbuehelu. Toto je velmi luxusní rezidenční oblast - na jedné straně je zde naprostý klid a krásná příroda, na druhé straně centrum Kitzbuehelu s návrhářskými butiky, výběrovými restauracemi a legendárními bary je jednoduše dosažitelné. Je zde také mnoho příležitostí k venkovnímu sportovnímu vyžití, v okolí vede mnoho turistických tras. V blízké vzdálenosti také najdete lyžařské vleky a golfové hřiště Schwarzsee. Samozřejmostí jsou krásné výhledy na alpské vrcholky. Vnitřní prostory byly do detailu promyšleny, aby byl vytvořen funkčni a zároveň vrcholně estetický prostor. Žádný detail nebyl zanedbán, takže součástí vybavení jsou vytápěné podlahy, kvalitní a efektivní osvětlení, dovjité parkoviště pro každou bytovou jednotku, spousta úložného prostoru, vysoce kvalitní kuchyně s nejmodernějším technickým vybavením a futuristické krby. Na prodej jsou 4 rozdílné jednotky: Top 1: kouzelný a světlý zahradní byt v přízemí se 3 ložnicemi a 3 koupelnami. Top 2: krásný c. 84m2 byt v prvním podlaží se 2 ložnicemi a 2 koupelnami. Top 3: střešní byt s efektivními viditelnými trámy se 2 ložnicemi a 2 koupelnami. Top 4: nejvetší a nejluxusnější byt, který se rozkládá na 3 patrech a zahrnuje mimojiné privátní welness. Toto je vskutku unikátní projekt, který uspokojí i ty nejnáročnější kupce a nabízí bydlení na nejvyšší úrovni ve velmi privilegovaném prostředí.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247