Zpět na výpis

Skvostné umělecké dílo - vila v Mijas

5 1 ano 10 000m
ID: SP0579

Skvostná vila v lukrativní oblasti v okouzlujícím prostředí nedaleko Mijasu v blízkosti pláží obklopená překrásnou zahradou s vodopádem a bazénem…

Čtěte více

18 963 540 Kč

769 000 €

652 228 £

813 188 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná příležitost nedávno uvedená na trhu v oblasti Mijas. Skvostná vila je doslova uměleckým dílem, které je propracované do nejmenšího detailu a zasazené v lukrativním okouzlujícím prostředí. Tato mimo jiné nabízí nádherný panoramatický výhled na moře a hory, krásnou zahradu, kvalitní bazén, dostatečně velký obývací prostor a samostatný byt. Design této vily je vkusně veden v andaluském stylu se směsí luxusních funkcí v celém objektu. Užitná plocha činí 278 m2 + 40 m2 terasa. Vila nabízí světlý a prostorný obývací pokoj propojený se slunným zaskleným salonkem odkud vede přístup na venkovní terasu se zahradou a bazénem s úžasnými zákoutími. Dále zde najdete kuchyň, 5 ložnic a 5 koupelen. Pozemek má plochu 1 455 m2 a je dokonale promyšlen tak, aby nabízel mnohá okouzlující zákoutí. Najdete zde vířivku, malý vodopád/řeku, různá posezení a relaxační plochy. . Nemovitost je vzdálená 25 minut jízdy od letiště, 15 minut jízdy od nejbližší pláže a pouhých 10 minut jízdy od známého města Mijas, které nabízí širokou škálu restaurací, obchodů a veškerou občanskou vybavenost.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247