Zpět na výpis

Skvěle vybavený podkrovní apartmán v centru Seefeldu

2
ID: AT0247

Jedinečný podkrovní a plně vybavený apartmán na prodej se zavedeným turistickým pronájmem v centru Seefeldu a jen 500 metrů od vleku...

Čtěte více

11 838 775 Kč

499 000 €

445 368 £

545 717 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Špičkově zařízený penthouse s turistickým pronájmem na prodej v centru Seefeldu, jen 500 metrů od vleku!

POLOHA: Středisko se nachází v srdci provincie Tyrolsko. Seefeld je krásné historické město s jednou z nejstarších pěších zón v Tyrolsku. Jedná se o prvotřídní letovisko, které v posledních desetiletích vyhledává po celý rok mezinárodní klientela, a které se těší živé atmosféře města s alpským kasinem, vynikajícími butiky, trendy bary a restauracemi. Lyžování je zde na světové úrovni a město už třikrát hostilo Olympijské severské hry a bylo vybráno jako místo konání Mistrovství světa v klasickém lyžování pro rok 2019. Nachází se zde kolem 40 km různých sjezdovek, 246 km běžeckých tratí, terény pro snowtubing, sáňkařské a biatlonové trasy. V létě můžete zkoumat krásnou krajinu při pěších túrách, nebo na kole na jedné z nespočetných turistických či cyklistických stezek. A pokud vám bude příiš horko a zatoužíte po ochlazení, můžete se ponořit do chladivých vod jednoho z mnoha jezer, nebo bazénů v této oblasti.

Seefeld se nachází necelých 6 hod. jízdy z Prahy, 6,5 hod. z Brna a 5 hod. z Českých Budějovic.

NEMOVITOST: Podkrovní byt o ploše 76,46 m2 se skládá z velkého obývacího pokoje s kuchyní, 2 ložnic, prostorné koupelny s vanou a WC. Z obývacího pokoje je přístup na krytý balkon o rozloze 9 m² s nádherným výhledem hory a na město. Byt je plně zařízený. V kupní ceně je zahrnuto kompletní vybavení včetně televize, nádobí, ručníků atd. Součástí prodje je také parkovací místo v podzemní garáži. V budově je výtah, který vás vyveze ze suterénu do bytu.

Apartmán se nachází v rezidenci, kde je kromě restaurace se snídaňovým servisem také wellness centrum s infračervenou kabinou, parní lázní, saunou, relaxační zónou a posilovnou.

UŽITÍ: Apartmán je určen k turistickému pronájmu – jedná se tedy o investici s kombinací pronájmu a soukromého použití. Nový majitel může převzít současné rezervace na pobyty, které jsou na apartmánu až do začátku roku 2023. O pronájem se stará místní agentura, ale je možné, aby se o něj staral i sám majitel.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247