Zpět na výpis

Reprezentativní rodinná vila, Javea

4 1 2 000m
ID: SP0580

Krásná a velmi dobře udržovaná reprezentativní rodinná vila s pozemkem nedaleko historického centra Javea...

Čtěte více

14 628 435 Kč

579 000 €

495 610 £

617 051 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dobře udržovaná rodinná vila se nachází poblíž historického centra města Javea, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. Rozkládá se na jednom podlaží a je obklopena okouzlující středomořskou zahradou. K nemovitosti vede široká příjezdová cesta zakončená elektrickou branou. Interiér je rozdělen do 4 ložnic s vestavěnými skříněmi a 3 plně vybavených moderních koupelen. Dále zde najdete slunný otevřený obývací pokoj s kamenným krbem a integrovaným jídelním koutem, odkud je výhled do zahrady a na soukromý bazén a kvalitní moderní kuchyni včetně spotřebičů. Javea je oblíbené přímořské letovisko, které se nachází v provincii Alicante. Láká na svou písečnou pláž El Arenal s pozvolným přístupem do moře. Letovisko nabízí širokou škálu vyžití, včetně vodních sportů. Zdejší nákupní zóna Aduana del Mar je proslulá svými obchody a butiky. Na konci této ulice se tyčí moderní kostel Panny Marie Loretánské, který připomíná kýl lodi. Zajímavé je i historické centrum, které je částečně opevněné a jemuž vévodí gotický kostel sv. Bartoloměje. Nejbližší letiště je v Alicante vzdáleném 111 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247