Zpět na výpis

Reprezentativní rodinná vila, Javea

4 1 2 000m
ID: SP0580

Krásná a velmi dobře udržovaná reprezentativní rodinná vila s pozemkem nedaleko historického centra Javea...

Čtěte více

14 315 775 Kč

579 000 €

499 086 £

611 994 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dobře udržovaná rodinná vila se nachází poblíž historického centra města Javea, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. Rozkládá se na jednom podlaží a je obklopena okouzlující středomořskou zahradou. K nemovitosti vede široká příjezdová cesta zakončená elektrickou branou. Interiér je rozdělen do 4 ložnic s vestavěnými skříněmi a 3 plně vybavených moderních koupelen. Dále zde najdete slunný otevřený obývací pokoj s kamenným krbem a integrovaným jídelním koutem, odkud je výhled do zahrady a na soukromý bazén a kvalitní moderní kuchyni včetně spotřebičů. Javea je oblíbené přímořské letovisko, které se nachází v provincii Alicante. Láká na svou písečnou pláž El Arenal s pozvolným přístupem do moře. Letovisko nabízí širokou škálu vyžití, včetně vodních sportů. Zdejší nákupní zóna Aduana del Mar je proslulá svými obchody a butiky. Na konci této ulice se tyčí moderní kostel Panny Marie Loretánské, který připomíná kýl lodi. Zajímavé je i historické centrum, které je částečně opevněné a jemuž vévodí gotický kostel sv. Bartoloměje. Nejbližší letiště je v Alicante vzdáleném 111 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247