Zpět na výpis

Řadový dům na pláži v La Manga

4 ano 10m
ID: SP0598

Řadový dům na pláži s fantastickým výhledem na maják a moře v Cabo de Palos...

Čtěte více

33 425 000 Kč

1 250 000 €

1 144 496 £

1 474 481 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný řadový dům se nachází v první linii přímo na pláži La Manga na jedinečném místě s výhledem na maják a na moře v Cabo de Palos, Javea. Tento dům se 4 ložnicemi a 2 koupelnami je přístupný z velké zadní terasy vedoucí do soukromé garáže a úložného prostoru. Odsud vede schodiště na krytý balkon, kde je umístěn vchod do domu, jehož užitná plocha činí 218 m2. Zahrnuje velký obývací pokoj / jídelní kout, samostatnou kuchyň s velkou dlážděnou terasou a výhledem přímo na nádhernou písečnou pláž La Manga. Pěkné dřevěné schodiště vás zavede do 1. patra, kde se nachází spací část složená ze 4 ložnic a 2 koupelen. Nemovitost byla nedávno modernizována včetně nové kuchyně, dvojitě prosklených oken s dřevěnými okenicemi a obkladů na terasách a je umístěna v docházkové vzdálenosti od veškeré občanské vybavenosti, restaurací a barů. Cabo de Palos je malebné letovisko s přístavem, v němž se nachází asi 100 malých lodí a řada kvalitních potápěčských škol. Přístaviště a pobřežní promenáda jsou lemovány stylovými kavárnami a vynikajícími restauracemi z výběrem čerstvých mořských plodů a ryb. Nabízí dramatické, skalnaté pobřeží a také nádhernou zlatou písečnou pláž, jíž na jižní straně dominuje slavný maják. Je zde nové nákupní centrum s velkým supermarketem a dalšími bary a restauracemi. Populární atrakcí je také nedělní ranní trh s více než 100 stánky prodávajícími ovoce, zeleninu, oblečení, boty, tašky a domácí zboží, nebo lokální potraviny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247