Zpět na výpis

Řadový dům na pláži v La Manga

4 ano 10m
ID: SP0598

Řadový dům na pláži s fantastickým výhledem na maják a moře v Cabo de Palos...

Čtěte více

30 825 000 Kč

1 250 000 €

1 115 716 £

1 205 750 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný řadový dům se nachází v první linii přímo na pláži La Manga na jedinečném místě s výhledem na maják a na moře v Cabo de Palos, Javea. Tento dům se 4 ložnicemi a 2 koupelnami je přístupný z velké zadní terasy vedoucí do soukromé garáže a úložného prostoru. Odsud vede schodiště na krytý balkon, kde je umístěn vchod do domu, jehož užitná plocha činí 218 m2. Zahrnuje velký obývací pokoj / jídelní kout, samostatnou kuchyň s velkou dlážděnou terasou a výhledem přímo na nádhernou písečnou pláž La Manga. Pěkné dřevěné schodiště vás zavede do 1. patra, kde se nachází spací část složená ze 4 ložnic a 2 koupelen. Nemovitost byla nedávno modernizována včetně nové kuchyně, dvojitě prosklených oken s dřevěnými okenicemi a obkladů na terasách a je umístěna v docházkové vzdálenosti od veškeré občanské vybavenosti, restaurací a barů. Cabo de Palos je malebné letovisko s přístavem, v němž se nachází asi 100 malých lodí a řada kvalitních potápěčských škol. Přístaviště a pobřežní promenáda jsou lemovány stylovými kavárnami a vynikajícími restauracemi z výběrem čerstvých mořských plodů a ryb. Nabízí dramatické, skalnaté pobřeží a také nádhernou zlatou písečnou pláž, jíž na jižní straně dominuje slavný maják. Je zde nové nákupní centrum s velkým supermarketem a dalšími bary a restauracemi. Populární atrakcí je také nedělní ranní trh s více než 100 stánky prodávajícími ovoce, zeleninu, oblečení, boty, tašky a domácí zboží, nebo lokální potraviny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247