Zpět na výpis

Překráná finca s výhledem na moře, Moraira

4 1 ano
ID: SP0763

Překrásná finca postavená z kvalitních tradičních materiálů a doplněná velkým bazénem a jedinečným výhledem na blankytně modré Středozemní moře...

Čtěte více

99 455 525 Kč

3 995 000 €

3 375 951 £

4 282 446 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná nemovitost na nádherném místě s nepřekonatelným výhledem.

Tato krásná vila ve stylu finca byla postavena z těch nejkvalitnějších a tradičních materiálů, jako jsou terakotové podlahy, dřevěná okna a trámy, přírodní kámen Tosca atd. Harmonický styl se zaoblenými hranami dokonale zapadá do nádherného okolí plného přírodních krás.

Vila o ploše 470 m2 má 2 podlaží a je umístěna na pozemku o rozloze cca 1620 m2. Přízemí tvoří obývací pokoj, jídelna, kuchyně, vše dokonale propojené s terasami a venkovním bazénem a s neuvěřitelným výhledem na Středozemní moře a Club Nautico. V horním patře se nachází velmi prostorná hlavní ložnice, z terasy v tomto patře si můžete vychutnávat bezkonkurenční výhled. Celkem jsou v domy 4 ložnice a 5 koupelen.

Venku je několik teras, některé kryté, jiné venkovní, kde můžete trávit čas po celý rok s rodinou a přáteli. Na pozemku je také velký bazén, který jako by splýval s nekonečnou modří Středozemního moře.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247