Zpět na výpis

Okouzlující vila po rekonstrukci, San Jaime, Moraira

4 1 ano
ID: SP0732

Okouzlující středomořská vila s bazénem a výhledem na moře se nachází jen 500 metrů od občanské vybavenosti, nicméně současně nabízí klid a soukromí...

Čtěte více

22 281 025 Kč

895 000 €

756 314 £

959 397 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Okouzlující nemovitost, která nabízí pohodlné a soukromé bydlení, byla postavena v 80. letech minulého století a v loňském roce prošla rekonstrukcí. Kombinuje klasický design s moderními vylepšeními. Vila se nachází v klidné oblasti a může se pochlubit krásným výhledem na moře.

Nemovitost se nachází pouhých 500 metrů od občanské vybavenosti, takže vše je možné obstarat pěšky. Krásná, na údržbu nenáročná zahrada přispívá k celkové atraktivitě vily a dělá z vily klidné útočiště.

Jedním z vrcholů této nemovitosti je bazén a letní kuchyně, ideální pro venkovní zábavu a užívání si středomořského klimatu. Orientace vily na jih zajišťuje dostatek přirozeného světla po celý den.

Uvnitř vily je samostatná kuchyň, která umožňuje pohodlnou přípravu jídla. Obytné prostory jsou dobře udržované a zahrnují vybavení, jako je klimatizace, ústřední topení a krb na dřevo. Garáž a parkovací plocha poskytují dostatek prostoru pro parkování vozidel. Ve vile jsou celkem 4 ložnice a 2 koupelny. Plocha vily je cca 170 m2, plocha pozemku 784 m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247