Zpět na výpis

Okouzlující designové vily na pobřeží Costa Blanca, Ciudad Quesada

4 1 9 500m
ID: SP0567

Překrásné designové vilky s bazénem v soukromém elegantním rezortu Ciudad Quesada jen pár minut jízdy od pláží ...

Čtěte více

24 290 100 Kč

985 000 €

879 184 £

950 131 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto nádherné elegantní vilky s krásnými bazény se nacházejí v Ciudad Quesada v provincii Alicante, která se může pochlubit více než stovkou obchodů, bary, restauracemi, supermarkety a prestižním golfovým hřištěm. Vilky se nacházejí v elegantní a designovém rezidenčním komplexu a rozkládají se buď na jednom, nebo na dvou podlažích. Jejich součástí je i garáž v suterénu s přímým vstupem do domu. Všechny zahrnují 4 ložnice, 4 koupelny a 1 toaletu. Každá z vilek má zařízenou a vybavenou kuchyni, klimatizaci a zahradu s krásným bazénem. Díky své poloze v blízkosti silnice AP – 7 je zde skvělé spojení s Alicante, Murcií a Elche. K návštěvě lákají i okolní města s krásnými plážemi jako např. města Torrevieja a Guardamar, která leží do 15 minut jízdy odsud. Ciudad Quesada se nachází v jedné z nejprestižnějších a nejvyhledávanějších urbanizací Rojales. Najdete zde veškeré potřebné vybavení jako jsou restaurace, bary, obchody, lékárny, ale i lázně, jazykovou školu, nebo slavné golfové hřiště La Marquesa. Nejbližší pláž v Guardamaru je vzdálena jen 7 minut jízdy odsud. Do 30 – 40 minut se nacházejí letiště v Alicante a San Javier. Ceny vilek startují na 985 000 EUR.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247