Zpět na výpis

Okouzlující designové vily na pobřeží Costa Blanca, Ciudad Quesada

4 1 9 500m
ID: SP0567

Překrásné designové vilky s bazénem v soukromém elegantním rezortu Ciudad Quesada jen pár minut jízdy od pláží ...

Čtěte více

26 555 600 Kč

985 000 €

904 975 £

1 151 837 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto nádherné elegantní vilky s krásnými bazény se nacházejí v Ciudad Quesada v provincii Alicante, která se může pochlubit více než stovkou obchodů, bary, restauracemi, supermarkety a prestižním golfovým hřištěm. Vilky se nacházejí v elegantní a designovém rezidenčním komplexu a rozkládají se buď na jednom, nebo na dvou podlažích. Jejich součástí je i garáž v suterénu s přímým vstupem do domu. Všechny zahrnují 4 ložnice, 4 koupelny a 1 toaletu. Každá z vilek má zařízenou a vybavenou kuchyni, klimatizaci a zahradu s krásným bazénem. Díky své poloze v blízkosti silnice AP – 7 je zde skvělé spojení s Alicante, Murcií a Elche. K návštěvě lákají i okolní města s krásnými plážemi jako např. města Torrevieja a Guardamar, která leží do 15 minut jízdy odsud. Ciudad Quesada se nachází v jedné z nejprestižnějších a nejvyhledávanějších urbanizací Rojales. Najdete zde veškeré potřebné vybavení jako jsou restaurace, bary, obchody, lékárny, ale i lázně, jazykovou školu, nebo slavné golfové hřiště La Marquesa. Nejbližší pláž v Guardamaru je vzdálena jen 7 minut jízdy odsud. Do 30 – 40 minut se nacházejí letiště v Alicante a San Javier. Ceny vilek startují na 985 000 EUR.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247