Zpět na výpis

Nový apartmán bez povinného pronájmu, St.Johann in Tirol

2
ID: AT0238

Poslední byt na prodej v novém projektu bez povinného pronájmu v krásné lokalitě a kousek na dojezd střediskům Kitzbühel a Wilder Kaiser - Brixental...

Čtěte více

20 249 775 Kč

819 000 €

705 961 £

865 671 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Poslední byt na prodej ve zcela novém projektu o pouze 8 bytech v St. Johann in Tirol. Předpokládané dokončení v roce 2023.

LOKALITA: Tento nový bytový dům bude postaven v centru St. Johann s krásným výhledem na Kitzbüheler Horn a Wilder Kaiser. Městské restaurace, obchody, školy, koupaliště atd. jsou jen kousek pěšky. Krásná rekreační oblast Hinterkaiser se skvělými turistickými a cykloturistickými trasami je také v dosahu a zastávka skibusu je hned za rohem. St. Johann je ekonomickým centrem oblasti Kitzbühel a má vynikající infrastrukturu. Kitzbühel je jen asi 10 km daleko.Každého náruživého lyžaře jistě nadchne poloha se dvěma skvělými lyžařskými areály do 15 minut jízdy – lyžařským areálem Kitzbühel s více než 180 km a areálem Wilder Kaiser-Brixental s více než 280 km sjezdovek.

NEMOVITOST: Byt k prodeji se bude nacházet v 1. patře nemovitosti, má obytnou plochu cca 63 m2 a zahrnuje útulný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, 2 ložnice a koupelnu. K dispozici bude také balkon o ploše 18m2 s krásným výhledem. Podzemní parkovací stání lze zakoupit za příplatek 30 000 EUR a venkovní parkovací místo stojí 10 000 EUR.

UŽITÍ: Tuto nemovitost není povinné pronajímat turistům, což je velmi vzácný status na tuto oblast.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247