Zpět na výpis

Novostavba vily s panoramatickým výhledem

4 1 ano 2 500m
ID: SP0639

Nádherná vila s veškerou vybaveností, garáží a bazénem na prodej v připravovaném projektu v Calpě. Všechny pokoje mají výhled na Středozemní moře…

Čtěte více

44 399 325 Kč

1 795 000 €

1 529 166 £

1 947 766 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato moderní připravovaná vila se rozkládá na dvou podlažích a nabízí veškerý komfort. Všechny pokoje nabízejí nádherný panoramatický výhled na Středozemní moře.

Garáž nebo hlavní vchod umožnují vstup do hlavního patra, které se skládá ze světlého obývacího pokoje, propojeného s plně vybavenou kuchyní. K dispozici je kuchyňský ostrůvek, terasa, prádelna a toaleta. Dále zde najdeme ložnici s koupelnou a vestavěnými skříněmi, ze které je přímý vstup na částečně krytou terasu s bazénem. V první patře jsou další 3 ložnice, každá s vlastní koupelnou a vestavěnými skříněmi nebo šatnou.

Dům nabízí veškerou vybavenost, jako například klimatizaci, podlahové vytápění, alarm, garáž pro 1 auto a stání pro více vozidel.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247