Zpět na výpis

Nové designovém apartmány v moderním stylu, Puerto Banus

2-3 1 2 000m
ID: SP0552

Krásné designové apartmány nedaleko pobřeží umístěné v soukromé rezidenci se společnou, nebo soukromou zahradou a bazénem…

Čtěte více

12 387 200 Kč - 14 788 800 Kč

490 000 € - 585 000 €

412 426 £ - 492 386 £

535 524 $ - 639 350 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Na prodej jsou krásné 2 a 3 ložnicové apartmány, které se nacházejí v soukromém areálu v oblasti Puerto Banús, v srdci Nuevy Andalucía (Marbella). Jsou obklopeny sofistikovanými zahradami a společným bazénem. Všechny apartmány jsou orientovány na jih, což zaručuje jasnost a světlo v prostoru. Apartmány jsou rozmístěny ve 4 podlažích a jsou opatřeny velkými terasami. Ty, které se nacházejí v přízemí, mají vlastní soukromou zahradu. Komplex, ve kterém se nacházejí, vyniká moderním a elegantním designem. Celá rezidence byla postavena za použití vysoce kvalitních materiálů s důrazem na kvalitu a detail. Exkluzivní atmosféru podtrhuje bazén obklopený dřevěnými terasami pro slunění a elegantní vzhled zahrad. 2 km odsud se rozkládají pláže v Marbele, hned vedle komplexu najdete kasino. 2 ložnicové apartmány mají užitnou plochu 91 m2, 3 ložnicové 111 m2. Jejich součástí jsou i terasy od 33 m2 do 49 m2. Skládají se ze 2, nebo 3 ložnic, 2 koupelen a obývacího pokoje s integrovanou kuchyní. Součástí všech je i parkovací místo a skladovací prostor v suterénu, který je zde nutností. Je zde možnost dokoupit další prostory. Komplex vyniká díky kvalitní konstrukci, použitým luxusním materiálům a sofistikovanému designu. Apartmány jsou opatřeny vysoce kvalitními prvky jako jsou mramorové dlaždice v obývacím pokoji a chodbě, designová kuchyň vybavená přístroji Siemens, kvalitní interiérové tesařské práce, velká okna od podlahy ke stropu v obývacím pokoji, koupelny vybavené keramickým umyvadlem, zrcadlem a sprchovým koutem – to vše ve vysoké kvalitě. Po technické stránce jsou apartmány vybaveny halogenovými zářivkami, dekorativními LED diodami v obývacím pokoji a klimatizací. Oblast je ideálním místem, kde si můžete vychutnat životní styl Marbelly. Okouzlující atmosféru mají sobotní trhy v Nuevě Andalusii, kde si můžete vychutnat drink v proslulém salonku La Sala nebo navštívit butiky El Corte Inglés, či nádherné obchodní centrum Andalucía Plaza s různými mezinárodními restauracemi, obchody a posilovnou. Přístav v Puerto Banús je obklopen krásnými jachtami, auty, luxusními butiky, mezinárodními restauracemi a vyhlášenou pláží Playa del Duque se slavnými kluby Ocean Club a La Sala Beach Club. Noční Puerto Banús je dobře známé i mezi celebritami. Diskotéky se zde pořádají v La Notte, Olivia Valere a Oh! V okolí střediska se nachází devět 18 ti jamkových golfových hřišť a jedno 9 jamkové, které umožňuje hru i v noci. Nedaleko odsud se nachází Tivoli World, což je největší zábavní park na celém pobřeží. Nedaleký Selwo Adventure Park zase nabízí dobrodružství a přírodu spojenou s poznáváním. Na jeho ploše uvidíte 2 000 zvířat z pěti různých kontinentů.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247